UFC - Anderson Corey - Blachowicz Jan

Datum: 16.02.2020 02:00 Sport: MMA Kurz: 1.45 Tip: 1 Stav: Neúspěšný tip

Kalendář turnajů UFC je našlapaný k prasknutí a po turnaji UFC 247 nás již tento víkend čeká další velkolepá show. Hlavní zápas bude opět souboj borců z vrcholu polotěžké divize. Bývalý šampion KSW a i v našich končinách populární Jan Blachowicz vyzve rozjetého Američana Coreyho Andersona.

Anderson je třicetiletý bijec s bilancí třinácti výher a čtyř porážek. V současné chvíli drží slibnou sérii čtyř výher v řadě a od své poslední prohry, kterou mu v roce 2017 uštědřil Ovince Saint-Preux, se neustále zlepšuje. V listopadu na UFC 244 navíc dokázal naprosto nekompromisním způsobem ukončit talentovaného Johnnyho Walkera a naznačil, že již není pouze vynikající wrestler, ale je nebezpečný i v postoji.

Jan Blachowicz je v podobně dobré pozici, když z posledních sedmi zápasů prohrál pouze s Thiago Santosem na pražském UFC. Celkovou bilanci má nyní pětadvacet výher a osm porážek. Na UFC 239 navíc brutálně popravil bývalého krále střední váhy Lucka Rockholda a prakticky mu tak ukončil kariéru. Následně si v pětikolové bitvě poradil se zkušeným Jacare Souzou, kterého porazil na body v jeho brazilské domovině.

TIP: Vsaďte si na UFC zde a sledujte Oktagon galavečery živě zdarma

Oba aktéři sobotního zápasu mohou v případě výhry dostat šanci zabojovat o titul. Jak bude souboj probíhat? To se dá částečně odvodit z prvního setkání obou bijců, ke kterému došlo v roce 2015 na UFC 191. Andreson tento zápas dovedl s přehledem k jednoznačnému vítězství na body. I když oba udělali značný posun a vyladili své bojové schopnosti na jinou úroveň, předpokládáme, že Corey bude opět schopný dostat Janka na zem a kontrolovat jej.

Blachowicz bude mít nyní o dvě kola více času na případný knockout, který se zdá jako jediná cesta za vítězstvím. Pro sázkové kanceláře je velký favorit Anderson a nám nezbývá než souhlasit. Očekáváme dlouhý zápas, který může trvat klidně plných pět kol a skončí výhrou rodáka z Rockfordu. Kurz na Andersona je 1.45.


Kde sázet

Sázková kancelář Fortuna BONUS: 100 %
Sázková kancelář Tipsport BONUS: 100 %

Analýzy na chystané zápasy

19.04.2020 04:00 UFC - Nurmagomedov Khabib - Ferguson Tony
15.03.2020 01:00 UFC - Silva Bruno - Dvořák David
08.03.2020 23:00 UFC - Adesanya Israel - Romero Yoel
Novinky pravidelně na e-mail?

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Sázení na bojové sporty