Oktagon - Buday Martin - Dittrich Daniel

Datum: 14.09.2019 20:25 Sport: MMA Kurz: 1.15 Tip: 1 Stav: Úspěšný tip

Na Oktagon 14 Bratislava dojde konečně na souboj Martin Buday vs. Daniel Dittrich. Tento duel se měl již uskutečnit dříve, ale kvůli zranění na něj nedošlo. Nyní oba borci hlásí, že jsou připraveni do boje a my se můžeme těšit na parádní bitvu MMA těžkých vah.

Martin Buday jde do tohoto zápasu s bilancí šesti výher a jednou porážkou, kdy 83 % vítězství získal KO! Poslední a zároveň jediná prohra je stará více než dva roky a postaral se o ní Juan Francisco. Nyní působí Buday nezastavitelně a většina soupeřů se s ním nedostane ani do druhého kola. Naposledy se o tom přesvědčil reprezentant Ukrajiny v řecko-římském zápase Orlov, kterého Martin ukončil v druhé polovině prvního kola.

Dan Dittrich není mezi fanoušky příliš známý, ale rozhodně patří mezi tuzemskou špičku těžké váhy. Momentální rekord má čtyři výhry a tři porážky. Všechny jeho zápasy skončily před limitem, polovinu ukončil KO a druhou submisí. Dvakrát se utkal s momentálním šampionem OKTAGONu Martínkem a zvláště druhý zápas byl obrovsky vyrovnaný a Dittrich málem slavil vítězství na rear-naked-choke. Šampion Martínek se nakonec uškrtit nenechal a Dana porazil TKO ve třetím kole.

Favorit tohoto zápasu je bezesporu slovenský tank Buday. To, s jakou lehkostí kosil své soupeře v poslední době, vzbuzuje respekt. Dittrich je navíc znevýhodněn více než roční pauzou od posledního zápasu. Kurz na výhru slovenského borce je tak mizerný, že se nevyplatí jej zařazovat na tiket. Lepší volbou je sázka na to, že se zápas přehoupne do druhé poloviny. Dittrich je odolný a Buday bude mít z jeho schopností větší respekt než například z Orlova. Z těchto důvodů věříme, že se dočkáme minimálně 1.5 kola dlouhého souboje. Kurz na 1.5 kola a více je 2.05.


Kde sázet

Sázková kancelář Fortuna BONUS: 100 %
Sázková kancelář Tipsport BONUS: 100 %

Analýzy na chystané zápasy

09.11.2019 22:00 Oktagon - Végh Attila - Vémola Karlos
09.11.2019 18:00 Oktagon - Benko Peter - Štáfek Jakub
09.11.2019 18:00 Oktagon - Petrášek Miloš - Christensen Joachim
09.11.2019 18:00 Oktagon - Martínek Michal - Pešta Viktor
09.11.2019 18:00 Oktagon - Běle Jakub - Hošek David
Novinky pravidelně na e-mail?

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Sázení na bojové sporty