Kontakt

Top-Fight.cz

Cílem projektu Top-Fight.cz je přinášet novinky z české a zahraniční scény v oblasti bojových sportů jako je Box, MMA, Thai box a další... Naší snahou je přinášet co nejužitečnejší analýzy na utkání včetně možností, kde se dá výhodně sázet. Doporučujeme pouze ty nejlepší sázkové kanceláře u nás. Portál Topfight přináší rozhovory s bojovníky či experty z oboru a informace o bojových uměních samotných.

Vizí projektu je přiblížit bojové sporty lidem na území České republiky a Slovenska. Chceme ukázat široké veřejnosti, co vše obnáší Box, MMA, Muay thai, Judo, Aikido, Jujutsum, Brazilské Jiu-jitsu, Taekwondo, Kickbox, Capoeira a další.

Informační zdroje o sázení na bojové sporty společnosti Top-Fight.cz jsou jednou z nejrozsáhlejších sbírek odborných článků a rad o sázení, jaké na internetu najdete. Zajímavé informace v ní najdou sázkaři bez ohledu na míru svých zkušeností. Naším cílem je zprostředkovat lidem znalosti, aby mohli lépe sázet na bojové sporty. 

Provozovatel

logo


E-mail: topfight@email.cz

Šéfredaktor​: 
Redaktor:  
Redaktor:  

Domníváte se, že byste dokázali napsat článek, který by přinesl do informačních zdrojů o sázení na bojové sporty něco nového? Pošlete nám svůj příspěvek na e-mail s celým jménem a kontaktními údaji. Pokud vše schválí naši editoři, zveřejníme ho a dostanete dárkový balíček Top-Fight.cz.

Kontaktní formulář

Protože nechceme být uzavřenou skupinou lidí, ba právě naopak, rádi spolupracujeme s dalšími organizacemi i jednotlivci, kteří nás osloví.

Pokud máte nějaký nápad či vizi, co zajímavého byste chtěli podniknout, ale bojíte se, že to sami nezvládnete, dejte nám vědět. Pokud se s Vaší myšlenkou ztotožníme, velmi rádi Vám pomůžeme – ať už s organizací nebo propagací.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Sázení na bojové sporty