Kontakt

Top-Fight.cz

Cílem Top-Fight.cz je přinášet novinky z české a zahraniční scény v oblasti bojových sportů, jako je Box, MMA (Mixed Martial Arts), Muay Thai a další.

Každý den se také můžete těšit na novinky z organizací UFC, Bellator, XFN a Oktagon.

Naší snahou je poskytovat co nejužitečnější analýzy a tipy zdarma na utkání. Doporučujeme pouze ty nejlepší sázkové kanceláře.

Portál Top-Fight.cz přináší rozhovory s bojovníky a experty z oboru. Naleznete i informace o bojových uměních samotných. Vizí projektu je přiblížit bojové sporty lidem na území České republiky a Slovenska.
 

Provozovatel

logo


E-mail: topfight@email.cz

Provozovatel těchto stránek nenabízí jakékoliv herní nebo hazardní služby, proto nedrží a nespravuje hráčské účty a nepodílí se jakýmkoliv způsobem na herních transakcích.

Máte námět na článek, který by se měl objevit na Top-Fight.cz, nebo téma, které byste rádi na Top-Fight.cz viděli? Tak nám svůj tip napište.

Kontaktní formulář

Protože nechceme být uzavřenou skupinou lidí, ba právě naopak, rádi spolupracujeme s dalšími organizacemi i jednotlivci, kteří nás osloví.

Pokud máte nějaký nápad či vizi, co zajímavého byste chtěli podniknout, ale bojíte se, že to sami nezvládnete, dejte nám vědět. Pokud se s Vaší myšlenkou ztotožníme, velmi rádi Vám pomůžeme – ať už s organizací nebo propagací.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Sázení na bojové sporty