XFN

Terminátorova zpověď: Sport je jen o penězích, a kdo říká opak, je pokrytec. U žen je pro mě důležitá velikost prsou


Život na vysoké noze, přítelkyně s obřími melouny, podpora bojových sportů, touha dostat se do UFC a vyznamenat se jako nejlepší zápasník v Československu. Karlos Vémola byl ve svém posledním interview naprosto upřímný.

Málokdo by dokázal mluvit takto otevřeně, jako náš šampion z organizace XFN, který se nebojí do éteru vyslat vše, co má právě na jazyku. Většina lidí ho za to občas kritizuje, ale on jen hledá způsob, jak je přesvědčit o opaku. Cesta do UFC by byla skvělou příležitostí, jak to udělat, avšak dojde na ni ještě vůbec?

„Již jednou tu byla příležitost, já se nesl na vlně asi osmi vítězství a potřeboval jsem vyhrát už jen ten jeden fight, jenže bohužel to už nevyšlo. Soupeř mi lámal ruku, ale já jsem cítil, že kdyby tam byla byť jen ta malinká šance, že bych se z toho mohl dostat, tak si tu příležitost nenechám protéct mezi prsty,“ zavpomínal na boj s Hermanssonem, přičemž nastiňoval, co všechno je ochotný pro svou opětovnou účast v té nejprestižnější soutěži obětovat. 

Po této porážce, jíž musel nakonec ukončit až rozhodčí, si otevřel Terminátor nový výherní účet, který trvá prakticky dodnes. I vzhledem k tomu, jak se mu dařilo, si jej pozval pan prezident Miloš Zeman na hrad. Jednalo se o vůbec první podobnou poctu, jaká kdy byla umožněna českému MMA zápasníkovi.

„Pozvání na hrad se prostě neodmítá. Nezáleží na tom, kdo je prezidentem,“ reagoval na otázky, zdali mu nevadí nějaká strana či nějací lidé. „To já se spíš bál, jak tam zapadnu, ale posléze jsem byl příjemně překvapen tím, jak mě všichni poznali a co o mně všichni věděli,“ těšilo ho z návštěvy prezidentského sídla.

Karlos je dobře známý tím, jak ve volném čase dává lekce sebeobrany, jíž proškolil například i státní policii. Na téže otázky se jej ptaly rovněž některé ženy, které zajímalo, co mají dělat v situacích, ocitnou-li se v bezprostředním ohrožení života. Třeba když na ně bude chtít někdo zaútočit nožem.

„Pokud se mě některá žena zeptá, jak se dá takovému útočníkovi sebrat bodná zbraň, odpovídám, ať se o to nesnaží, a pokud to jde, ať raději uteče,“ popisoval, jak se zachovat v podobné situaci. Kdyby však došlo na střet (pravděpodobně dvou mužů) tváří v tvář, doporučuje metodu „kdo útočí první, vyhrává“. „V bojových sportech platí, a já jsem toho zastáncem, že nejlepší obrana je útok,“ poukazuje.

A když už jsme nakousli téma žen, Terminátor byl velice upřímný i ohledně toho, podle čeho si vybírá své přítelkyně. Jedna indicie se nám nabízí již při pohledu na jeho prsatou slovenskou krásku Lelu Ceterovou, která si prošla celou řadou plastických operací. Jen prsa si údajně nechala zvětšit až šestkrát.

„Každý z nás má nějaký typ. Samozřejmě ta žena musí mít pochopení pro to, co dělám (můj sport), musí mi sednout a musí mi rozumět. A rozhodně pak hraje velkou roli velikost prsou. Mně se holt líbí playmate, silikonové krásky a bohužel si v tomhle ohledu nemůžu pomoct. Jedná se prostě o způsob, jakým si vybírám ženy,“ přiznává.

Karlos Vémola má podle své výpovědi před sebou dobrých deset let zápasení, tzn. že se s ním společně na několika akcích pořádaných „snad“ nejen XFN ještě setkáme.

Kromě toho se ve svých myšlenkách připravuje i na důchod k čemuž dodává, že každý sport je jenom o penězích a ti, co si to nepřiznají, jsou vesměs jenom pokrytci. On sám žije v Anglii a nemá se tam vůbec špatně. Pro další střípky z rozhovoru si neváhejte přehrát následující video.


Kde sázet

Sázková kancelář Fortuna BONUS: 100 %
Sázková kancelář Tipsport BONUS: 100 %

Analýzy na chystané zápasy

31.12.2019 22:00 Oktagon - Benko Peter - Štáfek Jakub
08.05.2019 15:00 RCC - Vémola Karlos - Ragozin Mikhail
04.05.2019 15:00 RCC - Kozma David - Shurkevich Alexey
26.04.2019 20:00 Oktagon - Macek Filip - Vlasiuk Dmytro
26.04.2019 20:00 Oktagon - Tripšanský Denis - Kvapil Tomáš
21.04.2019 12:00 Rizin - Procházka Jiří - Lawal Muhammed
Novinky pravidelně na e-mail?

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Další novinky ze sekce rozhovory

MMA

Monika Bagárová: Nechci, aby v zápase skončil špatně. Vzájemně máme v úctě to, co ten druhý dělá

Je to jasné, Monika Bagárová má nového partnera. Tím je přední český zápasník MMA...

K-1

Gor Harutjunjan se připravuje na galavečer Noc Bojovníků Dobříš a říká: Bojové sporty učí úctě a pokoře

Již tuto sobotu nás čeká v Dobříšské sportovní hale zajímavá akce. Fanoušci boxu,...

MMA

David Dvořák: Pro výhru udělám maximum, bojovým sportům jsem obětoval život

Poslední tváří, která vystoupila ze stínu XFN, aby mohla spatřit světla osobního rozvoje, je David...

XFN

Promotér XFN Kareš: Karlos Vémola si myslí, že mu dlužíme peníze, my se však domníváme, že to je on, kdo někomu něco dluží

Petr Kareš bezesporu pomohl ke zviditelnění MMA v Česku. Poslední akce jeho XFN například v prosinci vyprodala O2 arenu. To...

Sázení na bojové sporty