André Reinders: životopis, věk, mma zápasy, původ, nos, rozvod, rodiče, gym Reinders MMA

André Reinders se narodil 14. března 1981 v Praze (věk: 41). Dříve byl aktivní bojovník MMA a muay thai pod hlavičkou Hanuman Gym Praha. 

Jeho hlavním trenérem byl Petr Macháček. Po ukončení aktivní kariéry se dal na dráhu trenéra a založil svůj vlastním gym Reinders MMA. Ten navštěvují ty největší hvězdy domácí scény v čele s Karlosem Vémolou a Jiřím Procházkou.

I když je to neobvyklé, André po celou svou kariéru bojovníka pečlivě studoval. Má dokonce vysokou školu v Brně, kde se zaměřil na obor politologie a sociologie.

André Reinders se bojovým sportům věnuje už od dětství. V šesti letech se již podíval na trénink karate a následně se dal na thajský box v tom nejlepším a nejtvrdším klubu v Praze pod Petrem Macháčkem.

Jeho úspěchy jsou neoddiskutovatelné. Už v roce 2003 vyhrál Mistrovství světa v amatérech pod hlavičkou organizace WPKA. Následně začal i s MMA, kde slavil vítězství v turnaji Best of Europe v roce 2007. Nutno podotknout, že zde startovala světová špička.

André měl vždy jasný mma vzor, byl jím George St-Pierre, od kterého se snažil inspirovat a přebírat různé techniky. Postupem času začal trénovat i zápas – volný styl a tak o univerzálního bojovníka měla Česká republika postaráno.

 

Volný čas trávil studiem a dnes se může zaslouženě pyšnit titulem Mgr.

 • Profesionální mistr Evropy v MMA ve váze do 85 kg 2011 asociace WFCA
 • Profesionální mistr ČR v MMA ve váze do 84 kg 2010
 • Vítěz turnaje ve free fightu „Best of Europe“ organizace WFCA v roce 2007
 • Vicemistr republiky v donucovacím zápasu (anglicky submission wrestling) 2006
 • První místo na mistrovství světa v thajském boxu asociace WPKA v roce 2003
 • Vítěz Hell Cage Tournamentu v roce 2010

André Reinders - mma kariéra, statistiky, bilance

André Reinders má v mma celkově 17 vítězství, 12 proher a tři remízy. V muay thai pak několik desítek zápasů po celém světě. Nejvíce aktivním byl od roku 2005 do 2011, kdy stihl 30 profesionálních zápasů. Úřadoval třeba i v prestižní organizaci KSW.

V roce 2010 porazil na turnaji Hell Cage 5 nynějšího šampiona Patrika Kincla. Poslední bitvu měl v březnu 2015, kdy ho na turnaji Bitva Roku 2015 porazil Alessio Di Chirico (dnes působí v UFC). Jelikož se jednalo o třetí prohru v řadě, André se rozhodl ukončit svou bohatou kariéru. Tento chlapík má rozhodně co předávat.

 

Reinders MMA - gym, tréninky, adresa

Reinders MMA patří k těm nejlepším gymům v České republice. Naleznete ho na adrese: Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 13-Stodůlky. Otevírací doba je každý den kromě neděle od 8 do 21 hodin. V této tělocvičně si můžete zkusit mma, box, muay thai a kruhové tréninky. Navštívit zde také můžete skvěle vybavenou posilovnu.

Gym pravidelně navštěvují Karlos Vémola, Jiří Procházka, Michal Martínek, Miloš Petrášek a další. Za ženy zde válí Tereza Bledá, která aktuálně čeká na smlouvu s UFC.

André Reinders - původ, rodiče

André Reinders pochází z České republiky. I když veřejnost častokrát mate jeho příjmení, narodil se v Praze. Dříve se však jmenoval André Kryštůfek, po smrti otce si vzal na jeho počest Reinders.

 

André Reinders - manželka Hana Mašlíková, děti

Jeho manželkou je moderátorka a modelka Hana Mašlíková. Společně mají syna Andrease. V roce 2020 však přišla manželská krize a dlouhou dobu chtěli společně podat žádost o rozvod. Zhruba půl roku bydleli od sebe a o mediální masáž nebyla nouze. Každý den vycházely články o jejich vztahu a to, že oba mluvili o svých soukromých věcech často před kamerou, tomu moc nepřidalo.

Vztahy se však urovnaly. André Rinders i Hana Mašlíková už jsou zase pod jednou střechou a vypadá to na spokojené manželství. Jejich syn Andreas to jistě brzy ocení. 🙂

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený André Reinders (@andre.reinders)

André Reinders dnes

 • 1️⃣Kdo je André Reinders?

  André Reinders je bývalý mma a muay thai zápasník. Na svém kontě má fighty po celém světě a řadu úspěchů. Momentálně vede klub Reinders MMA, kde se schází špička domácí scény. Jeho manželka je Hana Mašlíková.

 • 2️⃣Kde je gym Reinders MMA?

  Klub Reinders MMA sídlí na adrese Jeremiášova 2581/2, 155 00 Praha 13. Tréninky jsou zde každý den. Tělocvična momentálně čítá 28 profesionálních MMA bojovníků.