top fight logo export web
97d570e95c34a3447ec7bda0bb4290f1858b2611

Bellator 207 ve znamení semifinále těžkých vah, těšit se můžeme i na fight Emelianenko Fedor vs. Sonnen Chael

Bellator 207​: Connecticut, konkrétně Mohegan Sun Arena, se bude v pátek večer otřásat v základech. 

U příležitosti semifinále turnaje těžkých vah na sebe narazí Ryan Bader a Matt Mitrione. Mitrioneho do této fáze turnaje posunula výhra nad Royem Nelsonem, loni zvládl porazit i dalšího účastníka semifinále, legendu Fedora Emelianenka.

Bellator 207

„Darth“ Bader ukončil ve čtvrtfinále TKO Muhammeda Lawala a veze se na vítězné vlně pěti triumfů. Ryan je šampionem Bellatoru ve váze do 93kg, a i když na tento turnaj něco nabral, je jasné, že váhová převaha „Meatheda“ Mitrioneho bude značná. Uvidíme, kdo uspěje a ve finále se o pás šampiona utká s vítězem souboje Emelianenko – Sonnen.

V dalším setkání těžkotonážníků se můžeme těšit na Roye Nelsona, a na druhé straně oktagonu se představí navrátilec Sergei Kharitonov. Ten si na poslední čtyři zápasy odskočil domů do Ruska, ale jak sám uvedl, chce se ještě na sklonku kariéry předvést za oceánem.

Sergei Kharitonov v Bellatoru

Zajímavý zápas ve weltru určitě předvede dvojice Lorenz Larkin a Ion Pascu. Hlavní kartu doplní dva souboje v lehké váze. V tom prvním uvidíme Carringtona Bankse a Mandela Nalloa, v tom druhém změří síly Baby Slice a Corey Browning.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!