top fight logo export web
coker silva emelianenko

Chtěli jsme souboj Silva vs. Emelianenko, přiznal prezident Bellatoru

Anderson Silva vs. Fedor Emelianenko? To měl být souboj pro fanoušky, na který Bellator cílil. Souhlasné odpovědi od jednoho z bojovníků se ale nedočkal.

Prezident Scott Coker hledá, jak slíbil, Fedoru Emelianenkovi pro poslední fight MMA kariéry toho největšího soupeře. Jednoho takového si vyhlédl v Brazílii, kde přebývá slavný Anderson Silva. Legendární Pavouk z UFC, který v této organizaci držel sérii šestnácti výher po sobě.

„Domníval jsem se, že je Anderson Silva tím nejlepším oponentem, kterého by uvítal jak Fedor, tak i fanoušci. I proto jsme Andersonovi poslali oficiální nabídku zahrnující slušnou finanční odměnu, avšak byli jsme odmítnuti,“ přiznával veřejnosti Coker.

Fedor Emelianenko při svém posledním MMA souboji

Důvod odmítnutí je údajně zřejmý. „Bylo nám řečeno, že Anderson s MMA skončil a už se soustředí pouze na svou boxerskou kariéru. Jeho rozhodnutí plně respektujeme, je to nicméně velká škoda. Takovýto souboj legend by si nenechal nikdo ujít,“ zmínila se hlava Bellatoru.

A tak se Poslednímu Císaři Fedoru Emelianenkovi vhodný protivník pořád hledá. Stále platí, že má jít o velké a divácky atraktivní jméno, které jej vyprovodí do bojového důchodu. Zdali ale bude dějištěm původně plánovaná Moskva, to je v současné situaci velkou otázkou.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!