top fight logo export web
feae133f644a13b6dd2ca94eb56c981c4cbf4d38

Conorův týmový kolega dostal dodatečně sedmiměsíční stopku: Tato společnost jde do p*dele!

Na kontě má jenom jeden profesionální zápas, ale už teď je jisté, že kdyby si chtěl říct o další, tak si bude muset ještě chvíli počkat. Dillon Danis dostal od Nevadské atletické komise dodatečný sedmiměsíční trest a navíc musí zaplatit pokutu 7.500 dolarů. To vše pak okořenil sprchou nadávek.

Conorův sparingový parťák, jenž svému svěřenci pomáhal zejména vypilovat wrestling, je považován za jakýsi zdroj šarvátky. Aspoň tak to zaznělo z verdiktu komise, která mu napařila nepříjemnou stopku.

„Sedm měsíců a 7.500 dolarů za to, že jsem se bránil? Tahle společnost jde opravdu do p*dele,“ řekl Danis chvíli poté, co se dozvěděl rozsudek. Jeho slyšení se konalo samostatně, neboť nezápasí pod UFC, ale pod Bellatorem.

„Jsem totálně nas*anej, krysa si skočí a já za to mám pykat,“ štvalo ho. „Jediné, co mě těší, je, že jsem vyhrál. Rozpůlil jsem Khabiba na dva kousky jako sušenku,“ neodpustil si malé popíchnutí na závěr, ačkoliv na téměř žádný kontakt mezi ním a Nurmagomedovem nedošlo.  

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.