top fight logo export web
3c4eae5eb17a67cf622976cd858c70b3250e9d10

Fedor Emelianko podepsal novou smlouvu! S fanoušky se rozloučí formou světového turné

Doposud se stále netušilo, jak dopadne celá situace ohledně Fedora Emelianenka a jeho nové smlouvy v Bellatoru, a nyní to už víme s naprostou přesností. Slavná ruská hvězda ani ve svých 42 letech nehodlá ještě pověsit rukavice na hřebík, místo toho svým fanouškům nabídne rozlučkové zápasové turné.

Onu velkou novinku ohledně pokračování potvrdil světu šéf Bellatoru Scott Coker, který již od samotného začátku sděloval, že ať už bude Fedorovo rozhodnutí jakékoliv, bude ho při něm podporovat. Jak se ovšem ukázalo, opět jednou vyhrála láska ke sportu.

„S Emelianenkem jsme uzavřeli vícezápasovou smlouvu. Bude se jednat o rozlučkové turné, které se povleče přes několik států,“ odhaloval Coker. „Rádi bychom ho vzali na místa, kde ještě nebyl a ve kterých ho touží vidět. Určitě nás čeká spousta zábavy.“

A kdo by mohl být Fedorovým příštím soupeřem? „Josh Barnett je jednou z možností. Bavili jsme se s ním o tom a jedná se o zápas, který mu vyhovuje. Nevím sice, jestli přijde na řadu jako první, ale určitě spadá do našeho výběru užších kandidátů,“ potvrzoval Coker.

Dle současných zpráv by druhým zmíněným jménem by mohl být klidně i Quinton „Rampage“ Jackson. Počkáme si však a uvidíme, jak se situace vyvine. Fedor Emelianenko se naposledy v rámci těžké váhy utkal s Ryanem Baderem, jemuž podlehl na KO ještě v prvním kole.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.