top fight logo export web
3c4eae5eb17a67cf622976cd858c70b3250e9d10

Fedor Emelianko podepsal novou smlouvu! S fanoušky se rozloučí formou světového turné

Doposud se stále netušilo, jak dopadne celá situace ohledně Fedora Emelianenka a jeho nové smlouvy v Bellatoru, a nyní to už víme s naprostou přesností. Slavná ruská hvězda ani ve svých 42 letech nehodlá ještě pověsit rukavice na hřebík, místo toho svým fanouškům nabídne rozlučkové zápasové turné.

Onu velkou novinku ohledně pokračování potvrdil světu šéf Bellatoru Scott Coker, který již od samotného začátku sděloval, že ať už bude Fedorovo rozhodnutí jakékoliv, bude ho při něm podporovat. Jak se ovšem ukázalo, opět jednou vyhrála láska ke sportu.

„S Emelianenkem jsme uzavřeli vícezápasovou smlouvu. Bude se jednat o rozlučkové turné, které se povleče přes několik států,“ odhaloval Coker. „Rádi bychom ho vzali na místa, kde ještě nebyl a ve kterých ho touží vidět. Určitě nás čeká spousta zábavy.“

A kdo by mohl být Fedorovým příštím soupeřem? „Josh Barnett je jednou z možností. Bavili jsme se s ním o tom a jedná se o zápas, který mu vyhovuje. Nevím sice, jestli přijde na řadu jako první, ale určitě spadá do našeho výběru užších kandidátů,“ potvrzoval Coker.

Dle současných zpráv by druhým zmíněným jménem by mohl být klidně i Quinton „Rampage“ Jackson. Počkáme si však a uvidíme, jak se situace vyvine. Fedor Emelianenko se naposledy v rámci těžké váhy utkal s Ryanem Baderem, jemuž podlehl na KO ještě v prvním kole.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!