Top-Fight.cz - bojové sporty
Fedor Emelianenko 2021

Je to, jako by se u něho zastavil čas, chválí Emelianenka šéf Bellatoru

Fedor Emelianenko si připsal ve svých pětačtyřiceti letech na konto další vítězství a prezident Bellatoru na jeho adresu rozhodně chválou nešetřil.

Poslední císař měl původně tohoto zápasu využít k tomu, aby sám sebe přesvědčil, že na to ještě má. Z výsledku však může být více než nadšený.

Stačilo v podstatě první kolo, tedy jen úvodní dvě minuty, a jeho americký soupeř Timothy Johnson schytal brutální pravý hák, který jej poslal k zemi. Rozhodčí okamžitě duel odmával.

„Nepamatuji si, kdy naposledy, pokud vůbec někdy, schytal Timothy takovouto bombu. Fedor na něj vypustil pár kombinaci a Tim nevěděl, kde mu hlava stojí. Bylo to jako sledovat mistra při jeho díle,“ rozplýval se Scott Coker, šéf Bellatoru.

„Fedor opět jednou potvrdil, že je to naprostý král ve svém oboru, nejlepší těžká váha ze všech. Seděl jsem v hledišti poblíž Davida Greena, Javiera Mendeze a Khabiba Nurmagomedova a všichni byli paf z toho, co Fedor předvádí. Je to, jako by se u něho zastavil čas!“ nešetřil chválou.

Starší z bratrů Emelianenků si nyní dá asi nějaký čas pauzu a vzhledem k tomu, že se mu do žil nalila čerstvá krev, tak asi ještě končit nehodlá. V aktivní smlouvě má nicméně už jenom jeden zápas.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin