top fight logo export web
47f9cbddefac16d7c24c661bde95b0c44475c8ca

Konec Emelianenka? Už nemusí znovu zápasit, i tak je to „Heavyweight GOAT“, říká šéf Bellatoru

V roce 2015 se vrátil z pomyslného důchodu, aby světu znovu ukázal, co je zač, a vesměs až do finále turnaje Heavyweight Grand Prix se mu to i dařilo. Poté však narazil na houževnatého a „vychytralého“ Ryana Badera a jeho sen o opakovaném usednutí na trůn se rozplynul. 

Pro mnohé se jednalo o velké zklamání, druzí naopak předem věděli, že Bader jako papírový favorit nebude mít s ruským hrdinou sebevětší problém. Pro nás všechny je ale důležité si uvědomit, co všechno tento dvaačtyřicetiletý ranař pro bojové sporty jako takové udělal.

Fjodor Jemeljaněnko v Bellatoru

„Není nikdy lehké sledovat, jak váš přítel prohrává, a k tomu všemu ještě knokautem,“ přiznával Scott Coker, vrchní šéf v Bellatoru. „Jeho přínos pro tento sport je nenahraditelný. Dokázal už všechno, co jen mohl, víc už nám ani ukazovat nemusí,“ vzdával mu hold.

Fedor už dříve uvažoval o konci kariéry a tohle mohla být jakási poslední tečka. „Je to jen na něm, jestli bude chtít pokračovat. Ať už bude jeho rozhodnutí jakékoliv, pochopím to a rozhodně to nezmění ani můj názor, že to je ‚Heavyweight GOAT‘ (nejlepší těžká váha ze všech),“ dodal.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.