top fight logo export web
47f9cbddefac16d7c24c661bde95b0c44475c8ca

Konec Emelianenka? Už nemusí znovu zápasit, i tak je to „Heavyweight GOAT“, říká šéf Bellatoru

V roce 2015 se vrátil z pomyslného důchodu, aby světu znovu ukázal, co je zač, a vesměs až do finále turnaje Heavyweight Grand Prix se mu to i dařilo. Poté však narazil na houževnatého a „vychytralého“ Ryana Badera a jeho sen o opakovaném usednutí na trůn se rozplynul. 

Pro mnohé se jednalo o velké zklamání, druzí naopak předem věděli, že Bader jako papírový favorit nebude mít s ruským hrdinou sebevětší problém. Pro nás všechny je ale důležité si uvědomit, co všechno tento dvaačtyřicetiletý ranař pro bojové sporty jako takové udělal.

Fjodor Jemeljaněnko v Bellatoru

„Není nikdy lehké sledovat, jak váš přítel prohrává, a k tomu všemu ještě knokautem,“ přiznával Scott Coker, vrchní šéf v Bellatoru. „Jeho přínos pro tento sport je nenahraditelný. Dokázal už všechno, co jen mohl, víc už nám ani ukazovat nemusí,“ vzdával mu hold.

Fedor už dříve uvažoval o konci kariéry a tohle mohla být jakási poslední tečka. „Je to jen na něm, jestli bude chtít pokračovat. Ať už bude jeho rozhodnutí jakékoliv, pochopím to a rozhodně to nezmění ani můj názor, že to je ‚Heavyweight GOAT‘ (nejlepší těžká váha ze všech),“ dodal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!