top fight logo export web
lima page bellator

Kontroverzní výhra? Jestli mi nevěříte, půjdou s Limou do trilogie, navrhuje Michael Page

Michael „Venom“ Page odčinil jedinou porážku své kariéry, když na body porazil Douglase Limu. Lidi s jeho výkonem ale i tak nebyli spokojeni.

Čtyřiatřicetiletý anglický bijec si během hlavního zápasu Bellatoru 267 stoupl do klece, v níž se střetl s jediným svým přemožitelem. Tím je Douglas Lima a nad Paigem vyzrál v květnu roku 2019, když jej popravil ve druhém kole na KO.

Odveta byla mnohem zajímavější, ale také mnohem kontroverznější. Oba borci se řezali tři kola, z nich nakonec dva bodoví sudí dali svůj hlas Pageovi a jeden pak Limovi. Domácí bijec tedy slavil výhru 2-1 na body.

Protože se jednalo o kontroverzní výsledek, jenž spousta lidí a nestranných fanoušků hodnotila úplně jinak, musel se „Venom“ bránit. Je natolik přesvědčený o své výhře, že svému soupeři prý klidně nabídne okamžitou trilogii, aby svou nadvládu potvrdil.

„Se vší upřímností, pravděpodobně zatlačím na organizaci, aby nám vyjednala další fight, abych všem kontroverznostem učinil přítrž. A tentokrát bych to chtěl rovnou na pět kol, alespoň budu mít dvě kola navíc, abych Douglase mohl ukončit před limitem,“ navrhl „MVP“ po vítězné odvetě.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.