top fight logo export web
c44fedbb9fc91d46d12ed1be30fb583b0b153265

Michael Chandler: Hvězda Bellatoru si věří, Khabiba si prý vychutná

Michael Chandler se domnívá, že je jediný, kdo dokáže porazit UFC šampiona Khabiba Nurmagomedova. Chandler nechce, aby jeho tvrzení bylo vnímáno jako přímá výzva, ale je přesvědčený, že jeho styl by na neporaženého „Orla“ z Dagestánu platil.

Vzhledem ke smluvním závazkům, které oba fightery vážou ve dvou největších MMA organizacích, nedojde na tuto konfrontaci hned. Nicméně od Chandlera už padají silná slova plná očekávání:

„Ponechám to perspektivě. Neuzavřel jsem doživotní smlouvu. Je mi teprve 32 let a cítím se na 22. Vím o momentálních sporech Khabiba s vedením UFC po incidentu s Conorem. Khabib může skončit v Bellatoru, stejně jako já v UFC. Není důležité, kde by se náš souboj odehrál, ale bylo by se na co dívat“.

Michael Chandler je hvězda Bellatoru

Chandler je dlouhodobě považován za nejlepší lehkou váhu mimo UFC. Jeho wrestling je na špičkové úrovni díky kořenům v řecko-římském zápase, ve kterém exceloval na Americké univerzitní úrovni.

Dokázal dvakrát získat pás Bellatoru a svého času působil stejně dominantně jako teď Nurmagomedov. Letos má na kontě dvě výhry a v éteru lákavou šanci se přiblížit vysněnému duelu. Už 18. prosince totiž Bellator zavítá na Havaj.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.