top fight logo export web
Cormier Anderson

Nejlepší věc, co jsem kdy slyšel! pochvaluje si Corey Anderson radu od Daniela Cormiera

Corey Anderson zažívá ve svém životě velkou změnu, za kterou vděčí zejména bývalému šampionovi Danielovi Cormierovi.

„Overtime“ dlouhá léta působil v UFC, kde se řadil mezi špičku divize polotěžké váhy. Bohužel, jeho kariéra zde stagnovala a on sám se častokrát dostával do mírných sporů s vedením organizace ohledně financí.

Jak vám někdo sáhne na peněženku, začnete to řešit. „Pro UFC jsem potil krev, ale oni si mě nevážili tak, jak by měli,“ zněla slova amerického bojovníka, kterému v roce 2020 došla trpělivost, s UFC se domluvil na rozvázání smlouvy a odešel do Bellatoru.

„Než jsem odešel z UFC, odchytl si mě Daniel Cormier a zdůrazňoval mi, že nevidí důvod, proč bych se neměl stát šampionem. Viděl ve mně veškeré potřebné aspekty k tomu, abych držel mistrovský pás,“ rozhovořil se.

„Prozradil mi, že se za celou svou kariéru střetl pouze s jedním člověkem, který ho nutil pracovat celých pět kol, a to byl Cain Velasquez. Potom během přípravného kempu potkal mě a rázem jsem byl druhou osobou, která mu dala zabrat.

Doslova mi řekl: ‚Corey, ty jsi vůbec můj první sparing, který mi nedá vydechnout. Dokázal jsi mě nejen sundat na zem, ale i vracet mi údery. Nonstop mě držíš v zápřahu. Bojoval jsem se všemi, ale ty jsi ten nejlepší. Skutečně nevidím důvod, proč bys neměl být šampionem.‘ A to mě skutečně nakoplo,“ dělil se Anderson o slova, která mu sdělil Cormier.

„Něco podobného mi nikdo nikdy předtím neřekl. Bylo to, jako by ke mně mluvil můj trenér. Daniel Cormier chválil mé dovednosti a mě to neskutečně nakoplo. Rázem jsem pochopil, že jsem si celou dobu málo věřil a že mi chybělo sebevědomí.

Když jsem tedy přišel do Bellatoru, vzal jsem si tohle nové sebevědomí, které ve mně Cormier probudil, s sebou. Nyní to můžete vidět na mých výkonech, znovu potvrzuji své kvality,“ těšilo Andersona, který naposledy v kleci umlátil bývalého šampiona Ryana Badera a v létě ho bude čekat odveta s Vadimem Nemkovem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.