top fight logo export web
emelianenko fedor bellator

Ohromná pecka! Fedor Emelianenko již zná soupeře pro konec kariéry

Dlouhé čekání je u konce. Fedor Emelianenko oznámil, kdo mu bude dělat tanečního parťáka pro poslední zápas kariéry.

Poslední císař naposledy bojoval 23. října minulého roku, když na KO v prvním kole přemohl Tima Johnsona. Od prezidenta Bellatoru Scotta Cokera se následně dočkal slibu, že Fedorovi sežene takového soupeře, jakého si bude sám přát.

Emelianenko se rozhodl, že se pokusí svému příběhu napsat zlatý konec, a proto Cokera požádal, zdali by mu nemohl domluvit odvetu s Ryanem Baderem, kterému před čtyřmi lety podlehl na KO v prvním kole. Jednání se dala do pohybu a dnes známe oficiální verdikt.

Fedor Emelinanenko a Ryan Bader se spolu utkají 4. února 2023 na turnaji Bellator 290 v kalifornském Inglewoodu. Poslední císař se tak rozloučí na té nejvyšší možné úrovni a zároveň se pokusí na stará kolena (46 let) ještě jednou vyhrát mistrovský titul.

„Jsme rádi, že se nám takto velký fight podařilo vyjednat. Oba bojovníci ho nakonec chtěli, takže s tím nebyl takový problém. Fanoušci si jej nepochybně vychutnají. Půjde o poslední pochod krále,“ nechával se slyšet prezident organizace Scott Coker.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!