Top-Fight.cz - bojové sporty
Fedor Emelianenko souper

Prezident Bellatoru odhalil seznam jmen, s kterými by se Fedor Emelianenko mohl utkat

Fedor Emelianenko již zná termín i místo svého návratu, ale zatím nezná jméno svého soupeře.

Čtyřiačtyřicetiletá těžká váha se vrátí do nitra oktagonu 23. října, když se představí na vůbec premiérovém turnaji Bellatoru v hlavním městě Ruska. A zájem o účast na této akci je skutečně velký.

„Jakmile se to provalilo, že zamíříme do Moskvy, ozvala se mi celá řada manažerů,“ prozradil Scott Coker, vůdčí muž Bellatoru, který k Emelianenkovi hledá vhodného tanečního partnera.

„Kdo se mi ozval, to byl například Josh Barnett. Mluvil jsem také s manažerem Juniora Dos Santose anebo Alistaira Overeema. To jsou zatím naši přední kandidáti, i když ten seznam jmen pochopitelně ještě pokračuje,“ přiblížil.

Fedor sice nemládne, ale chuť k boji zatím neztrácí. Vedle těchto veteránů se Scott Coker dokonce zmínil i o tom, že rád Poslednímu císaři na závěr jeho kariéry domluví titulovou odvetu s Ryanem Baderem.

„Zatím nevíme, jaké jsou Fedorovy plány. Pokud by si ale přál jednu poslední titulovou jízdu, můžeme to zařídit,“ řekl.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?

  • Top-Fight.cz
  • Bellator
  • Prezident Bellatoru odhalil seznam jmen, s kterými by se Fedor Emelianenko mohl utkat