top fight logo export web
Vadim Nemkov je sampionem Bellatoru

Procházka ani nikdo z UFC pro mě není problém, tvrdí šampion Bellatoru

Procházka, Ankalaev, Anderson, Blachowicz i Teixeira jsou proti Nemkovovi jen malí páni. Na všech by si smlsnul.

Současný šampion polotěžké váhy Bellatoru nedrží své ambice vůbec nízko při zemi. Po skalpu Coreyho Andersona, jehož udolal tento víkend na body, v samotném záplavu emocí prohlásil, že by si věřil i na větší a náročnější cíle… Například ty z UFC.

„Jelikož pořád aktivně sleduji světové dění v mé divizi (do 93 kilogramů), tak vím, jak si ostatní zápasníci vedou,“ pronesl Nemkov, který tak mluvil třeba i o Jiřím Procházkovi, se kterým před sedmi lety prohrál.

„Myslím si, že můžu porazit všechny světové zápasníky z mé divize. Klidně se mohu stát i šampionem UFC. Sledoval jsem všechny titulové zápasy za poslední čtyři roky a v arzenálu současných bojovníků jsem neviděl nic, čemu bych nedokázal vzdorovat,“ velebil své dovednosti.

„Pokud se jednou vydám do UFC, moc rád vám to dokáži. Já osobně stále doufám, že osud svede mou a Jirkovu cestu dohromady,“ vyjádřil evidentně dobře naladěný bijec své přání, které se týká právě i odvety s Procházkou.

Vadim Nemkov je ovšem prozatím nedílnou součástí Bellatoru, kde ještě několik měsíců zůstane. V únoru se s ním počítá v další povinné obhajobě, kterou tentokrát svede proti Yoelu Romerovi. Potom se uvidí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!