top fight logo export web
5760bf9cd1e639b8c8f2fa43d0e72ad46d2b14d9

Ryan Bader: Jemeljaněnkovo kouzlo bude pryč v momentě, co vstoupím do klece

Pyramidový turnaj v soutěži Bellator Heavyweight Grand Prix míří do finále, v němž se nám střetne Ryan Bader (26-5-0) s ruskou mašinou Fjodorem Jemeljaněnkem (38-5-0), jenž je mnohými považován na nejlepšího zápasníka v těžké váze všech dob. Jeho soupeř proto varuje Fjodorovy fanoušky, aby se nenechali hned unést, protože jeho kouzlo po vstupu do klece okamžitě smete.

Pyramidový turnaj v soutěži Bellator

Zdali se tak stane, o tom se přesvědčíme na vlastní oči až 26. ledna. Do té doby můžeme zatím naslouchat jeho slovům, která rozhodně nevyzařují žádný respekt k dvaačtyřicetileté legendě. 

„Nenechte se zmást jeho výsledky, protože já sám už teď cítím, jak je vystrašený a nervózní,“ říká Bader, „viděl jsem to na něm… nemá nic, čím by mě mohl překvapit,“ doplňuje. 

Jaký je tedy plán? „Budu dělat to, v čem jsem dobrý,“ odpovídá, „povalím ho na záda a tam ho zmasakruji,“ poukazuje současný šampion z těžké váhy pod značkou Bellatoru. 

A sebechválou rozhodně nešetří. „Jsem nejlepším na světě, to je má mentalita a takto uvažuji. Jeho (Jemeljaněnkovo) kouzlo se zlomí v momentě, co se mnou vstoupí do klece,“ uvádí. 

Bader a Jemeljaněnko budou hlavními hvězdami večera

Pak pokračuje. „Je to jen další překážka v mé cestě. Až bude po všem, tak se k tomu vrátíme a řekneme si, kdo všechno o mně pochyboval, protože já se nemýlím,“ dodává. 

Bader a Jemeljaněnko budou hlavními hvězdami večera během turnaje Bellatoru, který se má konat v losangeleském Staples Centru. Vše je teprve v procesu realizace, takže na jména dalších aktérů si budeme muset nějaký čas počkat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.