Top-Fight.cz - bojové sporty
Kayla Harrison

Smůla pro UFC? Druhá nejlepší MMA bojovnice světa je v kontaktu s Bellatorem

Prezident Bellatoru Scott Coker se už s předstihem stihl pochlubit, že navázal kontakt s další potenciální hvězdnou posilou, která rapidně zvedne úroveň jeho organizace.

O Kayle Harrison se všeobecně hovoří jako o nástupkyni Amandy Nunes a mnozí si ji dokonce přejí vidět s Amandou bojovat. Aby k takto velké bitvě ale došlo, muselo by vedení UFC začít urychleně jednat a předčít Bellator, který momentálně v této pomyslné přetahované drží výhodu.

„Kayla je aktuálně bez smlouvy a za sebe mohu říct, že ji sledujeme už velmi dlouho,“ hovoří prezident druhého amerického MMA velikána Scott Coker.

„Momentálně jsme s ní navázali kontakt a seznámili ji s vidinou, že bychom jí umožnili brzký boj o pás pérové váhy. Mnozí lidé říkají, že je Kayla nejlepší MMA bojovnicí planety, druzí pro změnu, že to je Cris Cyborg, a třetí, že to je Amanda Nunes. Pojďme to tedy rozseknout,“ navrhuje.

Harrison je skutečnou mistryní ve svém oboru. V letech 2012 a 2016 na olympijských hrách vybojovala zlato a stala se tak vůbec první Američankou, které se povedlo v judu takto uspět.

V rámci MMA to Kayla má 12-0, až na dvě výjimky své zápasy ukončila před limitem. Takový Daniel Cormier už teď věří, že by do kapsy hravě strčila Amandu Nunes, kdyby k tomu měla příležitost.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Bellator
  • Smůla pro UFC? Druhá nejlepší MMA bojovnice světa je v kontaktu s Bellatorem