top fight logo export web
Yoel Romero ufc mma zapas bellator

Teď chci jít o titul! hlásí Boží voják. Vybral si i lokaci

Yoel Romero v Bellatoru zdevastoval své dva poslední soupeře a velmi nahlas si řekl o boj o titul. Rád by se přesunul do Evropy.

Na světě pomalu není fanoušek, který by neznal „Božího vojáka“. Díky své muskulaturní stavbě těla naháněl hrůzu mnoha borcům z UFC a vyjma jeho souboje s Adesanyou se lidé jeho výkony i bavili.

Když o jeho služby jednoho dne UFC přestalo stát, vydal se Yoel do Bellatoru, kde zprvu jen velmi těsně prohrál na body, ale posléze tento sporný výsledek napravil dvěma po sobě jdoucími knokauty. Ten poslední vykouzlil nyní o víkendu nad Melvinem Manhoefem. Diváci šíleli a kubánský zápasník této chvíle využil k tomu, aby zvýraznil své právo v boji o titul.

Yoel Romero ufc mma
Yoel Romero v UFC

„Všem bojovníkům v divizi polotěžké váhy, rád bych vám vzkázal, abyste si odfrkli, nemám o vás zájem. Teď chci přejít do střední váhy a chci dostat boj o pás!“ zahlásil dnes už pětačtyřicetiletý bijec.

„Pokud by to bylo možné, rád bych ten boj o titul přenesl do Evropy. Co jsem měl možnost vidět, ta atmosféra tam je šílená. Fanoušci vás doslova vyzývají, abyste jim doručili show. A tu já doručím,“ pronesl Romero na pozápasové tiskové konferenci.

UFC poslalo 250 tisíc dolarů na obnovu života v ohněm týrané Austrálii, zapojit se může každý

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!