Top-Fight.cz - bojové sporty

UFC mi dalo kariéru, ale teprve až v Bellatoru jsem si začal vydělávat, přiznává Anderson

Že v UFC vskutku peníze nenajdete, toho je prý důkazem Corey Anderson, který skutečně začal žít až v Bellatoru.

Bývalý veterán polotěžké váhy UFC si působení v nové organizaci nemůže vynachválit. Nejenže mu zatím přejí výkony a výsledky, ale navíc konečně může zajistit rodinu tak, jak si právem zaslouží.

„UFC mi dalo kariéru, tam to všechno odstartovalo, ale teprve až v Bellatoru jsem začal žít,“ pochvaloval si Corey Anderson, který se vždy řadil ke špičce světového žebříčku divize do 93 kilogramů.

„Ihned po mé první výplatě v novém působišti se vše změnilo. Má žena mohla konečně přestat pracovat a já začal cítit naději. Dva zápasy v Bellatoru a měl jsem vyděláno více jak za celou svou kariéru v UFC!“ překvapoval.

„Teď chci dokázat, že jsem světová jednička. Vždy jsem tušil, že patřím mezi nejlepší, nyní to musím jen potvrdit,“ přislíbil Anderson, jehož by příště měla čekat titulová bitva proti Vadimu Nemkovovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • Bellator
  • UFC mi dalo kariéru, ale teprve až v Bellatoru jsem si začal vydělávat, přiznává Anderson