top fight logo export web
Anderson_Corey_Blachowicz_Jan

UFC mi dalo kariéru, ale teprve až v Bellatoru jsem si začal vydělávat, přiznává Anderson

Že v UFC vskutku peníze nenajdete, toho je prý důkazem Corey Anderson, který skutečně začal žít až v Bellatoru.

Bývalý veterán polotěžké váhy UFC si působení v nové organizaci nemůže vynachválit. Nejenže mu zatím přejí výkony a výsledky, ale navíc konečně může zajistit rodinu tak, jak si právem zaslouží.

„UFC mi dalo kariéru, tam to všechno odstartovalo, ale teprve až v Bellatoru jsem začal žít,“ pochvaloval si Corey Anderson, který se vždy řadil ke špičce světového žebříčku divize do 93 kilogramů.

„Ihned po mé první výplatě v novém působišti se vše změnilo. Má žena mohla konečně přestat pracovat a já začal cítit naději. Dva zápasy v Bellatoru a měl jsem vyděláno více jak za celou svou kariéru v UFC!“ překvapoval.

„Teď chci dokázat, že jsem světová jednička. Vždy jsem tušil, že patřím mezi nejlepší, nyní to musím jen potvrdit,“ přislíbil Anderson, jehož by příště měla čekat titulová bitva proti Vadimu Nemkovovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!