top fight logo export web

UFC mi dalo kariéru, ale teprve až v Bellatoru jsem si začal vydělávat, přiznává Anderson

Že v UFC vskutku peníze nenajdete, toho je prý důkazem Corey Anderson, který skutečně začal žít až v Bellatoru.

Bývalý veterán polotěžké váhy UFC si působení v nové organizaci nemůže vynachválit. Nejenže mu zatím přejí výkony a výsledky, ale navíc konečně může zajistit rodinu tak, jak si právem zaslouží.

„UFC mi dalo kariéru, tam to všechno odstartovalo, ale teprve až v Bellatoru jsem začal žít,“ pochvaloval si Corey Anderson, který se vždy řadil ke špičce světového žebříčku divize do 93 kilogramů.

„Ihned po mé první výplatě v novém působišti se vše změnilo. Má žena mohla konečně přestat pracovat a já začal cítit naději. Dva zápasy v Bellatoru a měl jsem vyděláno více jak za celou svou kariéru v UFC!“ překvapoval.

„Teď chci dokázat, že jsem světová jednička. Vždy jsem tušil, že patřím mezi nejlepší, nyní to musím jen potvrdit,“ přislíbil Anderson, jehož by příště měla čekat titulová bitva proti Vadimu Nemkovovi.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.