top fight logo export web
731ab3b9dbbb40ecfaad898ebd8a018231fc8de3

Wrester Jack Swagger míří do klece! Jdu jim tam srazit hřebínek, hlásí nová tvář Bellatoru

Bývalá wrestlingová superstar Jake Hagger, jehož si fanoušci lépe pamatují pod přezdívkou Jack Swagger, se chystá na svůj profesionální debut pod značkou Bellatoru. 

Další skok jindy známé hvězdy, u níž je každý zvědavý, jak se jí podaří s novým prostředím popasovat. MMA zlákalo už takového Brocka Lesnara nebo CM Punka a ani Swagger nehodlá držet ambice při zemi. „Jdu to tam rozbít a bude to velké,“ slibuje ještě před svým prvním soubojem. 

Wrester Jack Swagger míří do klece

Velice vyhlížený duel by se měl odehrát již 26. ledna v losangeleském Staples Centru, kde bude na dvoumetrového borce v rámci zápasu těžké váhy čekat podobně „nezkušený“ JW Kiser. Jedná se o 41letého bijce se čtyřmi amatérskými a jen jedním profesionálním zápasem. 

„Myslím si, že fanoušci budou nadšeni. Nejen z nadcházejícího střetu, ale i z toho, co mě ještě čeká. Už odmalička jsem věřil, že patřím na bojiště, a rozhodně z něho teď nehodlám utéct. Jakmile se rozjedu, už mě nebude moct nic zastavit,“ navnadil Jake Hagger své příznivce.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!