top fight logo export web
7e2e254b925c1fac4e65af121044686bd1d97c5b

Že byla Baderova výhra náhoda? Ale kdeže! Své KO „přední“ si pečlivě připravoval

Ryan Bader, nová hvězda a zároveň rekordman z Bellatoru (první, komu se podařilo získat pásy ze dvou hmotnostních kategorií) vysvětloval svou taktiku, kterou použil na nevyzpytatelnou legendu Fedora Emelianenka.

Vše je odvozeno od tréninku a pečlivé přípravy. Pokud člověk dobře analyzuje své soupeře, pak ví, kde jsou jeho slabiny. Jednu takovou nám objevil i tým pětatřicetiletého šampiona.

„Víte co? Všechno jsem si důkladně připravoval. Zeptejte se kohokoliv z mého družstva, cvičili jsme to skoro každý den. Víme, že Fedorova hlavní síla vychází ze zadního háku, a také jsme věděli, že když k němu napřahuje, zůstává odkrytý. Právě v ten moment jsme museli zaútočit jako první,“ popisoval, přičemž věděl, co by následovalo, kdyby svůj výpad špatně načasoval.

„Vše záleželo jako vždy na odstupu, načasování, razanci a rychlosti, jakou vystřelí váš přední hák kupředu. Věděli jsme, jak asi to chceme provést, a že pokud ho trefíme do brady, téměř jistě půjde k zemi. Pro nás ta příprava byla jednodušší, Fedor určitě očekával bitvu na zemi, ale k ní nakonec ani nedošlo,“ pochvaloval si svůj taktický plán.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!