top fight logo export web
642a01a629143a5769d60f45cfd3c1b04dc71b0f

Ztratil jsem motivaci. Je přede mnou velký kus práce, abych to napravil, uvedl po druhém KO v řadě talent Pico

Když se na scéně objevil, mluvilo se o něm jako o novém Conorovi McGregorovi. Následně však prohrál dva duely po sobě a i on sám o svých schopnostech začal pochybovat. Mladý talent Aaron Pico hodlá provést zásadní změny, které by ho měly vrátit opět na tu výherní vlnu.

„Musel jsem si na pár dní vypnout telefon, protože jsem si potřeboval posbírat myšlenky. Bohužel jsem se octil v bodě, o kterém jsem si nemyslel, že se v něm někdy ocitnu. Prohrál jsem a prohrál jsem opravdu tvrdě. Ztratil jsem velkou část svého sebevědomí, a proto se musím vrátit tam, kde to celé začalo, abych opět našel ten správný rytmus,“ učinil Pico skrze rozhovor s mmafighting dojemné prohlášení.

Aaron Pico začal svou profesionální kariéru v Bellatoru, kde jeho současná bilance činí 4 výhry a 3 porážky. Jeho první nezdar přišel hned v úvodním zápase (formou submise), načež se dostavily 4 výhry (všechny formou KO/TKO), díky nimž se o něm začalo mluvit jako o velikém prospektu, který brzy zamíří do UFC. Když pak tedy přišly dvě prohry (obě formou KO/TKO), tak byl každý udivený.

„Snažím se to přijmout tak, jak to je. Momentálně nejsem nejlepší, ale to ještě neznamená, že jím jednou nemohu být. Potřebuju to na chvíli hodit za hlavu, užít si život a pak to s kouči probrat, začít úplně od začátku a eliminovat každou chybičku. Je přede mnou strašně moc práce, ale těším se na ni. Těším se, až to vše napravím,“ pravil dvaadvacetiletý rodák z Kalifornie. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!