Top-Fight.cz - bojové sporty
jake paul tommy fury

18. prosince Furymu ukončím kariéru, slibuje Jake Paul. V rukávu má skryté eso

Sebevědomí Jakea Paula každým dnem jenom roste, Tommy Fury si možná v příštím zápase pořádně přivydělá, ale zato to bude jeho poslední pracovní nabídka, kterou dostane.

Až jej totiž porazí „YouTuber“, jeho hvězda totálně vyhasne. Už jej nikdo nebude brát vážně, dokonce ani vlastní rodina, do níž zapadá také světoznámý boxer a šampion Tyson Fury.

„Pokud Tommy skutečně prohraje s někým, jako je Jake Paul, tak mu změním příjmení a ještě se osobně postarám o to, aby odešel do boxerského důchodu. Pokud chcete bojovat o ty nejprestižnější tituly, nemůžete prostě prohrát s žádným YouTuberem!“ kázal slavný Gypsy King.

Jake Paul je ovšem mazaný jako liška. Moc dobře věděl, jakého soupeře si vybírá a co od něho očekává. Mladý Fury je pro něho velmi hratelná varianta.

„Nikdo to neví, ale tajně jsem se na Tommyho připravoval celých sedm týdnů ještě předtím, než podepsal kontrakt. Já jsem dřel, cvičil a piloval taktiku, zatímco on si vylehával na pláži, popíjel drinky a odpočíval. Tohle je pro mě nesmírná výhoda, tohle Tommy už nedožene,“ má jasno Paul, jenž vytasil tajné eso z rukávu.

„18. prosince Furymu ukončím kariéru. Není to prvotřídní boxer, a navíc je pozadu s tréninkem. Tohle pro něho bude kruté a tvrdé vystřízlivění a také jeho poslední boxerská výplata,“ nepochybuje americký YouTuber.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • Box
  • 18. prosince Furymu ukončím kariéru, slibuje Jake Paul. V rukávu má skryté eso