Israel Adesanya nazor
Israel Adesanya nazor

Adesanya tipuje průběh bitvy Woodley vs. Paul. Pro bývalého UFC šampiona to nevypadá vůbec dobře

Israel Adesanya je dalším z čím dál četnějšího zástupu lidí, kteří věří, že Tyron Woodley svou boxerskou premiéru hrubě nezvládne.

Ačkoliv se jedná o bývalého UFC šampiona, nyní už má svá nejlepší léta za sebou. A i když jeho zkušenosti na MMA jako celek nestačí, domnívá se, že by v boxerském ringu mohl uspět. Zejména, pokud má být jeho soupeřem nějaký „nazdárek“ Jake Paul.

Co si ale mnoho lidí neuvědomuje, je to, že se Jake boxu nevěnuje krátkou dobu a že má po svém boku ty nejlepší trenéry z celého světa. Přidáme-li k tomu ještě jeho fyzické parametry, jako jsou výška, celková muskulatura či rozpětí paží, čeká na bývalého UFC šampiona nelehký úkol.

Tyron Woodley je z formy

„Tyron měl vždy exkluzivní pravou ruku, ale pochybuju, že mu to bude v boxu stačit. Pokud jste zápasníkem, jenž disponuje jenom jednou zbraní, moc se mezi šestnácti provazy neprosadíte,“ domnívá se Adesanya.

„Jake je na Tyrona příliš velký, mladý a hladový. Určitě mu na výsledku tohoto zápasu záleží mnohem více. Pokud bych si tedy měl vsadit, dal bych svoje peníze na Jakea,“ prozradil v interview Arielovi Helwanimu muž s přezdívkou „The Last Stylebender“, jehož bojové základy tkví v kickboxu. Vyzkoušel si ovšem i několik zápasů čistě v boxu, takže nemluví zrovna od věci.

Jake Paul: Woodleyho pošlu na p*del nejpozději ve druhém kole!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Filip Grznár má problémy

Filip Grznár je borec, jde do všeho!

Filip Grznár je na domácí poměry známý sportovec a již jeho anabáze v XFN ukázala, že diváky přitáhnout dokáže. Do klece se vrhl opravdu po hlavě a vzít na první zápas s minimem tréninkových zkušeností Charlese Andradeho vyžaduje koule jako vodní melouny.