top fight logo export web
agata hanychova soukup

Agáta Hanychová přestává boxovat, se Soukupem čeká miminko

Láska k boxu bude muset jít stranou. Česká hvězda showbyznysu Agáta Hanychová s fanoušky sdílela radostnou novinu.

„Ano, čekám miminko!“ zahlásila šťastná modelka, která k jedenáctiletému synovi Kryšpínovi a pětileté dceři Mie přidá ještě bratříčka nebo sestřičku.

Otcem dítěte je mediální magnát a slavný podnikatel Jaromír Soukup, s nímž Agáta randí teprve čtyři měsíce. I tak si od tohoto vztahu slibuje velkou budoucnost.

Omezení sportovní činnosti

Náš zamilovaný pár nespojují jen tekutiny, ale i láska k různým činnostem. Například Agáta se ve volném čase ráda věnovala boxu, který miluje i její partner. Tato činnost ovšem bude muset jít teď vzhledem k těhotenství bokem.

„Box mě strašně baví. V době koronavirové krize jsem si dokonce pořídila domů pytel. Samozřejmě, tréninky s trenérkou jsou mnohem výživnější, ale i tak se tímto snažím udržovat. A navíc je to výborné na stres. Po ránu si občas zajdu do garáže a tam se vyboxuju,“ pochlubila se Agáta serveru super.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Totální vyčerpání

Pokročilou fází tréninku jsou i sparingy. K těm Agáta poprvé přešla v roce 2020, kdy se rozešla se svým bývalým manželem Jakubem Prachařem.

„Mám za sebou první sparing a jsem totálně vyřízená,“ informovala tehdy o svém prvním zážitku. „Od té doby, co jsem se vrátila k thajboxu, jsem dost klidná,“ zdůraznila, jaký pro ní má sport uvolňující účinek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Jak už ovšem zaznělo, tyto drsné tréninky nyní budou muset jít bokem a i případná idea ohledně nějakého zápasu se hodně vzdálila. Agáta se nyní soustředí na rodinu, která se ještě o něco rozroste.

Nový přírůstek bojové rodiny: Agáta Prachařová zkouší box, a dokonce už mluví i o zápasu!