top fight logo export web
2ab717c0954743be522c15ba12b1b8d5b3405095

Alvarez vs. Golovkin no. 3? Jsem si jistý, že se v budoucnu dočkáme, ale tentokrát přijde i KO, slibuje de la Hoya

V boxerském světě se poslední dny řeší jedno velké téma a tím je, zdali se Canelo Álvarez s Gennady Golovkinem utkají i do třetice. Kazachstánský borec prakticky ani jiné cíle nemá, zato mexická hvězda, která je dle medií největším boxerským zbožím na trhu, se nyní připravuje na svůj fight s Danielem Jacobsem. Co ale bude potom a jak se celá situace vyvine? To nám prozradil Oscar de la Hoya.

Bývalý americký bijec a současný prezident společnosti Golden Boy Promotions se nechal slyšet, že je tu jistá možnost. „Canelo si přeje jen ty největší soupeře a rozhodně není žádných pochyb o tom, že ‚GGG‘ je nepochybně jedním z nich. Tohle je rivalita, kterou chce svět vidět. Jsem poměrně přesvědčen, že se v budoucnu závěru té trilogie dočkáme, ale tentokrát přijde i KO,“ pravil sebevědomě de la Hoya, jenž favorizuje současného šampiona střední váhy.

Golovkin se poprvé s Álvarezem utkal v srpnu roku 2017 v lasvegaské T-Mobile Areně, která přes dvanáctikolovou bitvu vítěze nepoznala. Podobně jako u Furyho s Wilderem, kde duel také skončil remízou, nepřipadala v úvahu jiná možnost než odveta, v níž jsme sice opět žádné zakončení neviděli, ale tentokrát už soudci přiřknuli výhru mexickému borci.

Svět tedy konečně poznal vítěze, ale stále tomu souboji chybí jisté rozuzlení, neboť se proslýchá, že v každém případě šlo o poměrně vyrovnané zápasy, ba dokonce v tom prvním měření sil byl údajně lepší Gennady Golovkin, jenž musel bodovou remízu jen velmi těžce spolknout. V druhém střetu pak došlo na majority decision victory, což znamená, že dva arbitři hlasovali pro Canela (115-113) a jeden pro remízu (114-114).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!