top fight logo export web
a1aa290d4c61dc07f3ef7319ba738440a662c3cb

Americké peklo v podání dvou těžkých vah. Ve hře je titul WBC i zápas s Joshuou!

Chvíli na to, co Deontay Wilder (40-0-1) podepsal novou smlouvu se společností Showtime Sports, byl oznámen i první (povinný) duel jeho obhajoby. Ten se uskuteční již 18. května v newyorské Madison Square Garden proti Dominicu Breazealeovi (20-1-0) a podle prvních ohlasů půjde o velké americké peklo!

Jak už tomu bývá zvykem, ani jeden válečník druhému nic nedaruje zadarmo, a to platí i v předzápasových konferencích. Ta první je už za námi a oba dva borci si v ní slíbili pěkný masakr, jenž nemůže skončit jinak než před limitem.

„Jsem připravený podstoupit jakoukoliv bolest, jen abych tuhle krysu dostal z jejího trůnu. Nevadí mi žádné otevřené rány ani zlomený nos, rozhodně nepolevím, dokud neuvidím Wildera bezmocného na zemi,“ překvapoval dobře naladěný Breazeale.

„Jak je libo, chceš peklo, máš ho mít. Zdemoluji tě tak, že tě doma nikdo nepozná. Nakonec si budeš přát, abychom se neutkali,“ pohrozil současný král WBC, jenž se na naposledy v ringu objevil na začátku prosince 2018, kdy remizoval s Tysonem Furym.

Newyorská Madison Square Garden tedy slibuje další hvězdnou podívanou, v níž se setkají dva borci, kteří prakticky nechybují. Dominic Breazeale má na svém kontě dvacet výher a jen jedinou porážku. Ta přišla v duelu s Joshuou, od něhož to byla tuhá lekce a velký kariérní krok směrem zpátky. Nyní přijde možnost, jak vše napravit a třeba si i vybojovat odvetu. K britskému vládci má však dle papírových předpokladů mnohem blíže Wilder.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.