Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Americké peklo v podání dvou těžkých vah. Ve hře je titul WBC i zápas s Joshuou!

Chvíli na to, co Deontay Wilder (40-0-1) podepsal novou smlouvu se společností Showtime Sports, byl oznámen i první (povinný) duel jeho obhajoby. Ten se uskuteční již 18. května v newyorské Madison Square Garden proti Dominicu Breazealeovi (20-1-0) a podle prvních ohlasů půjde o velké americké peklo!

Jak už tomu bývá zvykem, ani jeden válečník druhému nic nedaruje zadarmo, a to platí i v předzápasových konferencích. Ta první je už za námi a oba dva borci si v ní slíbili pěkný masakr, jenž nemůže skončit jinak než před limitem.

„Jsem připravený podstoupit jakoukoliv bolest, jen abych tuhle krysu dostal z jejího trůnu. Nevadí mi žádné otevřené rány ani zlomený nos, rozhodně nepolevím, dokud neuvidím Wildera bezmocného na zemi,“ překvapoval dobře naladěný Breazeale.

„Jak je libo, chceš peklo, máš ho mít. Zdemoluji tě tak, že tě doma nikdo nepozná. Nakonec si budeš přát, abychom se neutkali,“ pohrozil současný král WBC, jenž se na naposledy v ringu objevil na začátku prosince 2018, kdy remizoval s Tysonem Furym.

Newyorská Madison Square Garden tedy slibuje další hvězdnou podívanou, v níž se setkají dva borci, kteří prakticky nechybují. Dominic Breazeale má na svém kontě dvacet výher a jen jedinou porážku. Ta přišla v duelu s Joshuou, od něhož to byla tuhá lekce a velký kariérní krok směrem zpátky. Nyní přijde možnost, jak vše napravit a třeba si i vybojovat odvetu. K britskému vládci má však dle papírových předpokladů mnohem blíže Wilder.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin