top fight logo export web
Andy Ruiz jmenoval pět nejlepší boxerů těžké váhy současnosti. Sebe zařadil před Wildera

Andy Ruiz jmenoval pět nejlepších boxerů těžké váhy současnosti. Sebe zařadil před Wildera

Andy Ruiz nepochybuje o tom, že sám patří do elitní pětky nejlepších boxerů současnosti. Kdo se k němu ovšem přidal?

Mexický Destroyer se právě připravuje na duel s Chrisem Arreolou, což je možná sám o sobě důvod, proč toto jméno zařadil na páté místo svého seznamu. „Nikdy se nevzdává a vždy dokáže rozhýbat fanoušky,“ vysvětloval Andy, který jinak opomněl taková jména, jako jsou Povetkin či Whyte.

Na Wildera však nezapomněl, ten se prý nachází na čtvrtém místě. „Je to urostlý boxer, který má opravdu smrtící pravačku. Lepšího knokautového umělce byste zde jen těžko našli,“ řekl o něm.

Na třetí místo pak uvedl sám sebe. „Znám totiž své schopnosti a vím, čeho jsem schopný. Ještě se stanu nezpochybnitelným šampionem těžké váhy!“ myslí si.

Na druhou příčku se dostal Anthony Joshua… „Já ho porazil jednou a on mě jednou, což znamená, že mezi sebou máme nedokončenou práci. Oba už jen čekáme na trilogii,“ uvedl.

A úplně na vrcholu může být už jenom jediné jméno. Tyson Fury je aktuálně nejlepší boxer. Je to muž víry stejně jako já. A ani jeden z nás dvou se nikdy nevzdává,“ vysvětlil Ruiz.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.