Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Andy Ruiz po Furyho žertíku pěkně vypěnil a přislíbil, že po Joshuovi přijde na řadu

Sotva se nám přiblížil termín odvety mezi Ruizem a Joshuou a už si mexický šampion plánuje další bitvu. Ta by měla přijít s Joshuovým krajanem Tysonem Furym, a to údajně kvůli jeho „nevhodnému“ chování.

Jak asi všichni víme, „Gypsy King“ se momentálně připravuje na svou víkendovou bitvu se švédským hromotlukem Ottou Wallinem. Každému zápasu jako tradičně předchází veřejný trénink, během něhož si na sebe Fury vzal mexickou masku a za doprovodu mexické hudby začal rozvášňovat dav. Tento koncert si Andy Ruiz vzal až příliš osobně.

„Tyson je další, není o čem,“ pravil mexický šampion. „Kydá na nás s*ačky a snaží se reprezentovat Mexiko, ačkoliv vůbec není Mexičan. Co to má ku*va znamenat?“ zlobil se.

Pokud jste si Andyho zafixovali jako „hodného tlouštíka“, jak mu fanoušci přezdívají, pak byste se teď mohli divit jeho slovnímu výběru.

„Britská s*ačko! Nejsi ani Mexičan a nosíš zas*anou mexickou vlajku. To jsi ale pos*al, hochu!“ zuřil Ruiz během živého vysílání na svém instagramu.

„Nerozumím tomu, proč se snažíš zastupovat zemi, která není ani trochu blízko té tvé. Zůstaň věrný svému pruhu, zastupuj svůj národ. Rozumíš?“ dodával mexický „Destroyer“.

V současné době je velmi brzo něco předpovídat, ale zápletku k případnému vzájemnému zápasu bychom měli. A co vy, přáli byste si viděl duel Furyho s Ruizem?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin