top fight logo export web
Andy Ruiz a Wilder se tesi na vzajemny boxersky zapas

Andy Ruiz popisuje, jak bude probíhat souboj s Wilderem

Andy Ruiz jmenoval atributy, díky kterým věří, že zastaví KO sílu jindy obávaného Deontaye Wildera.

Mexický Destroyer hodlá splnit fanouškům slib, kterým jim dal, když v prosinci roku 2019 na body prohrál s Anthonym Joshuou. Tehdy řekl, že na sobě začne tvrdě makat, dřít, shodí několik kilo a ztracené pásy si jednoho dne vezme zpátky.

Nyní je Andy jen jednu výhru od dalšího boje o pás. Do cesty se mu však postaví Deontay Wilder, což není žádný oříšek. Jde o procentuálně nejúspěšnějšího knokautéra v celé historii boxu.

andy ruiz box
Andy Ruiz

Jak se na něj tedy dá vyzrát?

„První věc, kterou je třeba zmínit, je to, že se nebojím přijmout ránu. Tím neříkám, že Deontay nerozdává pekelně tvrdé údery, ale já mám velmi tuhý kořínek. Mě jen tak něco nerozhodí,“ pronesl Andy Ruiz, který už koupil nejlepší dělovky Anthonyho Joshuy i Luise Ortize a dokázal se z nich probrat.

„Druhá věc, ve kterou věřím, je to, že jsem lepší boxer. Pokud se mnou Wilder půjde do otevřené bitvy, tak neknokautuje on mě, ale já jeho,“ předpokládá.

„Osobně očekávám, že to bude válka, ve které budu rychlejší a explozivnější, což jsou mé hlavní výhody, takže si nakonec najdu cestu k vítězství.  Wilder půjde k zemi před limitem!“ předpověděl Ruiz pro Boxing Social.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!