Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Andy Ruiz: Prohrou s Joshuou jsem zklamal spoustu lidí. Teď jsem však motivovaný více než kdykoliv předtím
Andy Ruiz box dnes

Andy Ruiz: Prohrou s Joshuou jsem zklamal spoustu lidí. Teď jsem však motivovaný více než kdykoliv předtím

Vše zlé je k něčemu dobré. Andy Ruiz měl kdysi nadváhu a naprosto podcenil odvetu s Joshuou. Tento neúspěch ho však namotivoval k tomu, aby změnil své myšlení a přepracoval i svůj zevnějšek.

„Když jsem prohrál s Joshuou, něco se ve mně zlomilo. Rozhodl jsem se, že se opět stanu světovým šampionem a tomuto snu podřídím absolutně všechno,“ dal se Ruiz do vysvětlování, jak začala jeho obří transformace.

„Věděl jsem, že to nebude nic jednoduchého a že tréninku musím obětovat všechen svůj volný čas. Ve své mysli cítím, že toho mám ještě hodně co světu ukázat. Tou ztrátou titulu a svým výkonem jsem spoustu lidí zklamal. Rád bych jim to vynahradil,“ objasňoval.

Andy se teď už více než rok neobjevil v ringu. Během této dlouhé pauzy však zapracoval na všem, co bylo potřebné, aby prošel změnou, která je skutečně vidět. A zdali bude i cítit, to se dozvíme hned prvního května, kdy na mexického Destroyera bude čekat bitva s veteránem Chrisem Arreolou.

„Teď se cítím více motivovaný, než jsem byl kdykoliv předtím. Změnil jsem prakticky vše, co jenom šlo, a cítím se mnohem lépe,“ poukazoval Ruiz v rozhovoru pro boxingscene i na své nové stravovací návyky, díky nimž shodil dobrých dvacet kilo.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin