top fight logo export web
36d3f1437b0be5d97b35ae50e25fd9c7fbf91e39

Andy Ruiz: Vím, že Joshuu porazím i v odvetě. Znám jeho slabiny, není to zase až tak dobrý boxer

Postaral se o největší šok v moderním světě boxu a nyní je připraven svůj úkol zopakovat. Andy Ruiz už vyhlíží povinnou odvetu s bývalým králem těžké váhy, k čemuž navíc využije své nově získané sebevědomí.

„Víte, odveta podle mě ebude probíhat jinak. Anthony a jeho lidé si myslí, že se na mě lépe připraví, ale totéž mohu říct já, protože ho mám nastudovaného a už vím, co musím dělat, abych byl ještě lepší, než jsem byl v prvním zápase,“ pravil mexický šampion, jehož citoval list The Mirror.

„Znám Joshuovy nedostatky a povím vám, není to zase tak dobrý boxer, za jakého ho máte. Jediné, co může dělat, je v ringu běhat okolo. Čeká ho další zatraceně těžká noc a já zůstanu stejný hladový, jako jsem byl předtím… možná ještě více,“ uváděl Ruiz vyřazujíc ono zmiňované sebevědomí.

Následně se Andy poohlédl ještě za prvním zápasem. Okolo pluly různé spekulace, že snad Joshua nebyl dostatečně připravený , že chvíli před startem dostal panický záchvat nebo že byl před duelem knokautován. Všechny pochybnosti však sám britský zápasník nakonec dementoval.

„Myslím si, že se lidé snažili najít výmluvy, aby si vysvětlili, proč jejich idol prohrál,“ reagoval Ruiz na tyto zprávy. „Možná se zapomíná na to, že ‚AJ‘ bojoval proti hladovému chlapíkovi, mentálně připravenému, který nechtěl prohrát před zraky své rodiny,“ přibližoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!