top fight logo export web
Joshua není nejlepší boxer, uvádí Khabib, který by rád viděl Furyho v boji s někým jiným

Anthony Joshua klidně ustoupí bitvě Fury vs. Usyk. Jakou si žádá podmínku?

Anthony Joshua by byl skutečně ochotný vzdát se své odvety s Oleksandrem Usykem, když mu bude předložena taková nabídka, která ho osloví.

Tyson Fury v průběhu víkendu informoval, že konečně hodlá v těžké váze sjednotit všechny pásy. Aby se této příležitosti ovšem dočkal, musí nejprve jeho tým přemluvit Joshuu, aby se vzdal své smlouvou stvrzené odvety s Usykem.

„Vím, že AJ tuhle odvetu za žádnou cenu nevyhraje. A pokud by prohrál druhý zápas v řadě, pak by jeho kariéra skončila a já bych už neměl tu příležitost mu osobně nakopat zadek,“ řekl Fury. „Dejte mi tedy Usyka teď a já vám slibuji, že jakmile se s ním vypořádám, sejmu potom hned Joshuu,“ navrhuje.

Zmíněná nabídka byla Anthonymu během nedělního odpoledne přednesena a vůbec to nevypadalo, že by s ní nesouhlasil. „Poslouchejte, pokud mi bude nabídnuta správná finanční kompenzace, abych se té odvety vzdal, pak to udělám,“ řekl pro iFL TV. Trvá však na tom, že potom by chtěl čelit vítězi.

Teď už je tedy jenom potřeba zjistit, jaká částka se bude Joshuovi, nejlépe vydělávajícímu boxerovi těžké váhy současnosti, zamlouvat. Určitě půjde o miliony eur a nemohli bychom se ani divit, kdyby ta výsledná částka zahrnovala minimálně sedm nul.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.