top fight logo export web
Anthony Joshua

Anthony Joshua uvedl pravý důvod, proč vyhodil celý svůj trenérský tým

Anthony Joshua se rozhodl vyměnit celý tým. Nikoliv však proto, že by s ním nebyl z toto tréninkového hlediska spokojený.

Celou dobu jsme prakticky žili v domnění, že se „AJ“ rozhodl najít tým, který mu pomůže naplnit jeho potenciál. Tak to ale údajně nebylo. Ve skutečnosti byl s tím, co má, velmi spokojený. Rozhodla až jedna „maličkost“.

„Váš tým je tu od toho, aby vás nejen trénoval, ale byl k vám i upřímný. A to ten můj bohužel nebyl,“ prozradil Joshua deníku Telegraph.

„Když jsem bojoval s Usykem, nedostával jsem ty správné instrukce. Nikdo ke mně nebyl zcela upřímný, aby mi řekl, že prohrávám na body. Já si vážně myslel, že vyhrávám.

Bylo mi řečeno, abych pokračoval v technickém boxu, abych jaboval. My jsme však přitom prohrávali boj o titul mistra světa, sakra!“ zanadával si.

Joshua tedy obměnil tým a do odvety s Oleksandrem Usykem vstoupí jako nový člověk. Pochopitelně by měl vyrukovat i s novou taktikou.

Anthony Joshua

Anthony Joshua hledá dravost

„Chybí mi ty časy, kdy jsem byl nekompromisní boxer, co se dral na vrchol. Všechny soupeře jsem ničil před limitem. Je to trochu riskantní pojetí boje, ale chybí mi to.

Věděl jsem, že pokud má být člověk šampion, nemůže si dovolit riskovat. Proto jsem přešel více ke stylu udeř a nebuď udeřen. Od tohoto stylu se však teď do odvety s Usykem opět úplně oprostím,“ slíbil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.