top fight logo export web
Anthony Joshua 2

Anthony Joshua vysvětlil, proč se choval jako blázen

Joshua předvedl svou druhou stránku, která měla od kdysi jeho působivého šampionského charakteru velmi daleko.

Respekt se sice svému soupeři snažil dát, ale jen hořce skousával porážku, kterou mu osud uštědřil. Vše, oč kdy AJ usiloval, bylo v jeden moment pryč. Teď už ho nebude jen tak někdo moct uznávat za nejlepšího boxera těžké váhy, což byl jeho sen.

„Pokud něco děláte od srdce a nevyvede se to, naštve vás to… Kdybyste jen věděli, kolik jsem tomu všemu obětoval…,“ smutnil Joshua, jehož tvář zavalily i slzy.

„V momentě, co jsem zaslechl výsledek rozhodčích, se ve mně nahromadily emoce. Potřeboval jsem z ringu vypadnout. Byl jsem tak naštvaný. A bohužel jako všichni, když jste naštvaní, děláme hloupé věci,“ odůvodňoval své nemístné chování.

„Pak jsem si uvědomil, že to je stále jenom sport, tak jsem se vrátil do ringu, vzdal soupeři hold a řekl publiku svůj příběh. Mohl jsem se k tomu postavit lépe, mrzí mě to, ale ty pocity ze mě chtěly ven,“ poznamenal Joshua.

joshua usyk chovani

Dvě prohry s Oleksandrem Usykem znamenají, že se AJ vrátí zpátky mezi vyzývatelskou linii a na svou další titulovou šanci bude čekat klidně dva roky. A to ještě za předpokladu, že vše vyhraje.

Druhá věc je, že se neví, kde budou mistrovské pásy federací WBC, WBA, WBO a IBF za několik měsíců. Vypadá to totiž, že i kdybychom se dočkali sjednocujícího souboje mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem, tak potom oba boxeři odejdou do důchodu. Což by znamenalo, že tyto pásy zůstanou volné a případný uchazeč je bude muset vybojovat všechny postupně.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!