top fight logo export web
Ben Askren o prohře s Youtuberem: Byl to jen sranda souboj v boxu, život jde dál!

Askren: Ostuda prohrát s Jakem Paulem? Ale kdepak, v boxu by ho nedala většina zápasníků z UFC

Z Bena Askrena si dodnes dělají lidé srandu, že naprosto jasně prohrál s Jakem Paulem. Ve skutečnosti by takového soupeře ale prý jen tak někdo z elitních postojářů v UFC nedal.

Výrok, jenž nemusí mnoho z jeho bývalých kolegů přijmout zrovna s otevřenou náručí, vyslal do éteru Ben Askren, který loni v dubnu dostal KO v boxerském klání od YouTubera Jakea Paula.

Tento trapas se s Benem nese dodnes, a možná i proto se snaží bránit, že za to úplně až tak nemůže. Netušil totiž, do jak náročné zkoušky se hrne. Realita pro něho byla dost krutá.

„Jake Paul je mnohem lepší, než si kdokoliv z vás kdy myslel. Jeho boxerské dovednosti jsou skutečně na pokročilé úrovni. Ten kluk tomu sportu obětoval duši, i když to tak není vidět,“ chválil svého přemožitele.

Těžší pro přijmutí reality je ovšem následující část konverzace, která hovoří o tom, jak by Jake vymýtil i nejlepší postojáře z UFC.

„Poslouchejte, Jake trénuje s těmi nejlepšími. Čistě z hlediska boxu by dokázal porazit naprostou většinu zápasníků z UFC!

Než jsem se s ním utkal, netušil jsem, jak dobrý je. Dříve ta prohra pro mě byla ostudou, ale teď vím, že jsem padl se zkušeným borcem, který v boxu může dosáhnout velkých věcí, když se bude snažit,“ řekl Askren v interview Arielovi Helwanimu.

A teď je jen na Paulovi, kam jeho kroky dále povedou. On sám moc dobře ví, že největší pozornost mu zajistí boxerské zápasy s MMA hvězdami, a proto v tomto trendu ještě nějaký čas bude pokračovat. Momentálně má například zálusk na Natea Diaze.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.