top fight logo export web
jake paul vyhra box 2021

Ať si Jake Paul příliš nevyskakuje, každý průměrný boxer by ho porazil, tvrdí proslulý promotér

Výzvy Canelu Alvarezovi a pasování se do role profesionálního boxera, který se může měřit naprosto s každým, nenechaly Boba Aruma vůbec chladným.

Šéf stáje Top Rank Bob Arum, jenž zastupuje i takového velikána, jako je Tyson Fury, se trochu nechal rozvášnit zprávami, které do světa vyslal YouTuber Jake Paul.

O jeho přínosu pro box se nedá pochybovat, o jeho kontroverzních slovních spojeních ale už ano. Vyzvat Canela Alvareze, Floyda Mayweathera, Johna či Tommyho Furyho a prohlašovat se za profesionálního zápasníka, který si vydělává více než ostatní?

„To je trochu šílené. Nějaký kluk, který trénuje pár měsíců, bude zostuzovat práci bojovníků, kteří se tomuto sportu věnují celý život,“ dostával se ke slovu viditelně rozhněvaný Bob Arum.

„Jen to, že jsem Jakea nikdy neviděl boxovat, o něčem svědčí. Ani nevím, jestli jsou ty jeho zápasy vážné nebo vymyšlené. Věřím ovšem tomu, že kdyby se střetl s jakýmkoliv průměrným boxerem okolo jeho váhové kategorie, tak by prohrál. A nejen prohrál, dostal by nakládačku,“ je přesvědčený.

„Tohoto kluka řadím spíše na amatérskou úroveň. Ať si tuto zábavu tedy dělá pro sebe, ale ať nezneužívá dobré jméno boxu,“ dodal Arum.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.