top fight logo export web
Joshuovi už došla trpělivost. Někteří jen mluví, druzí raději konají, popíchl Furyho

Atlas: Joshua přijímá prohry jako člověk, který si v kariéře vydělal už strašně moc peněz

Anthony Joshua je nejlépe vydělávajícím boxerem těžké váhy a možná i světa. Příliš moc peněz by ovšem mohlo škodit jeho výkonům.

Uznávaný veterán, trenér či analytik Teddy Atlas věří, že peníze dokáží být nástrojem zhouby, pokud svou mysl neumíte nastavit tak, aby pro vás byly přínosem.

Anthony Joshua se přibližně před třemi lety označil za nejlepšího boxera světa, který nebude mít potíže překonat jakéhokoliv jiného soupeře ve své divizi. Doslova řekl: „Jakmile zapnu beast mode, tak mi věřte, že zde neexistuje soupeř, který by se mi dokázal rovnat.“ Tak moc se toho ovšem od té doby změnilo…

„Joshua je dnes úplně jiným člověkem, než jakým býval před třemi lety. Myslím si, a v podstatě tomu i věřím, že přijímá prohry moc snadno. Očekával bych od něj trochu více tvrdosti,“ rozpovídal se Atlas.

„Problém bude nejspíše v tom, že si vydělal strašně moc peněz. Člověk, který má zaručený monstrózní výplatu a který už má na kontě miliony, si nemusí z porážky dělat těžkou hlavu. Fakt se ve mně vaří krev, když o tom jenom mluvím, dozajista před sebou nevidím člověka, který by byl ochoten jít do války, který by byl schopen tomuto sportu něco obětovat,“ vyřkl Atlas.

Joshua bude mít přeci jen ještě jednu šanci vyvést všechny pochybovače z omylu, když se s mužem, jenž jej připravil o všechny pásy, tedy Oleksandrem Usykem, střetne v odvetě. Té se dočkáme zjevně koncem jara.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.