Potupná Askrenova prohra nezůstala bez odezvy. Neříkej mi, že to nebylo podplacené, smějí se fanoušci

Ben Askren čelí obvinění! Ten zápas jsi prodal, zuří fanoušci

Když jako profesionální zápasník selžete v zápase, ve kterém máte být favoritem, je jasné, že se na vás bude valit vlna kritiky.

Téže případ nastal i u bývalého šampiona Bena Askrena, který ještě před svým příchodem do UFC tahal velmi dlouhou sérii bez porážky. Nyní však ztroskotal ve třetím utkání po sobě.

Duel s Jakem Paulem měl být o to výjimečnější, protože se v něm utkalo profesionální MMA s amatérským boxem. A jen málokdo ze zápasníků věřil, že tohle Askren projede… Zklamání bylo opravdu velké.

Někteří fanoušci Askrena dokonce obviňují z toho, že zápas prodal a byl úplně odevzdaný.

Ben Askren terčem posměchu

„I já bych vydržel v posteli mnohem déle jak ty v ringu!“ ozval se jeden z nespokojených fanoušků na Askrenově Twitteru. „Jak jsi mohl sníst všechny ty rány od Robbieho Lawlera a pak se nechat knokautovat od nějakého Jakea? Neříkej mi, že to nebylo podplacené!“ přidával svůj názor druhý.

Někteří jedinci to ovšem pojali trochu více ironicky. „Ben Askren je génius, protože dokázal přesvědčit celý svět, že opravdu může mého bratra porazit,“ rýpnul si takový Logan Paul.

„Nemůžu uvěřit tomu, že Jake Paul ustál tu tvou těžkotonážní sílu, však jsi brutální boxer!“ smál se mu jeden z „fanoušků“. „Bene, nemáš se za co stydět, Jake už porazil větší borce, než jsi ty,“ posmíval se další.

Na „Funkym“ teď bude, aby se s tímto osudem smířil. Zaplaceno sice dostal více než dobře (11 milionů korun v základu bez bonusů z PPV), ale svou čest si už jen tak nespraví.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue