Ben Askren o prohře s Youtuberem: Byl to jen sranda souboj v boxu, život jde dál!

Ben Askren o prohře s Youtuberem: Byl to jen sranda souboj v boxu, život jde dál!

Jake Paul uštědřil Benu Askrenovi ostudnou porážku. Youtuberovi stačilo necelé jedno kolo na to, aby bývalého MMA šampiona poslal k zemi. Rychlý knokaut přišel po krásné zadní. Dlouho očekávaný duel tak skončil rychleji, než začal. Co na to Ben?

„Světe, omlouvám se,“ vyvěsil hned po zápase Ben Askren na své sociální sítě. Je mu totiž jasné, že zklamal spoustu lidí. Ale že by z toho měl špatné spaní? To asi ne. Vždyť už po cestě z ringu do šatny se v doprovodu své manželky spokojeně usmíval.

I když může zklamání teprve přijít, Ben si vydělal balík, který ho bude hřát. Za svůj výkon si vysloužil výplatu ve výši 11 000 000 korun! K tomu si navíc ještě připočítejte podíl z prodaných PPV a placené spolupráce.

„Já jsem se po tom knokautu cítil v pohodě. Tohle je práce rozhodčího, aby posoudil, zda jsem byl schopný pokračovat. Ze zápasu jsem nebyl vůbec nervózní, protože mi bylo jasné, že to můj život nezmění. V MMA to bylo jiné, protože jsem se snažil získat nebo obhájit titul. Dneska to byl jen sranda souboj v boxu. Nedopadlo to, ale život jde dál. Budu se dál věnovat svému podcastu a kariéře trenéra,“ dodal Askren v pozápasovém rozhovoru.

A co teď bude následovat? Jake Paul už před bitvou prozradil, že si to bude chtít rozdat s Conorem McGregorem. Ale to jen v případě, že Ir porazí Dustina Poiriera. Video ze zápasu naleznete zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue