top fight logo export web
Jake Paul porazil Silvu v boxu

Ben Askren velebí Jakea Paula a předvídá, jak dopadne zápas s Natem Diazem

Ben Askren je uchvácen současnými výkony Jakea Paula a sype si popel na hlavu, jaký byl kdysi blbec, když si z něho dělal srandu.

Už je to rok a půl, co se Ben „Funky“ Askren postavil do nitra ringu, kde sliboval, že setne hlavu namyšlenému a troufalému YouTuberovi. Nevěřil v jeho boxerské schopnosti, a naopak silně přecenil ty své. Když následně tedy začal zápas, inkasoval tvrdé KO hned v prvním kole.

Od té doby už Bena nikdo nebere vážně a na jeho předchozí bojové úspěchy se prakticky pozapomnělo. Dnes však můžeme vidět, že Jake Paul není jen tak ledajaký nazdárek, on ty zkušenosti má. Což pocítil nejen Tyron Woodley, ale nyní i například legendární Anderson Silva.

Jake Paul trénuje box deset let

„Upřímně vám povídám, že jsem byl dříve strašně naivní, když jsem si myslel, že je Jake Paul jen nějaký kluk, kterému dám lekci, shrábnu prachy a vypadnu. Velmi jsem se v něm zmýlil a zmýlili se v něm i Tyron Woodley s Andersonem Silvou. Tenhle týpek to má vážně v sobě,“ pronesl dnes již poučený Askren na stanici BT Sport.

„Dostal jsem od Jakea na držku a myslel jsem si, že to je trapas. Dnes už ale vím, že to takový trapas není. Viděl jsem Jakeův zápas se Silvou a on ho naprosto přejel. A nepochybuji, že by nedal ani Natea Diaze, kterého řadím pod úroveň Silvy. Ano, možná prodá více PPV, ale papírově to bude snazší soupeř,“ míní.

Tímto se nám prakticky potvrdilo, že Paulův příští soupeř vážně bude Nate Diaz. Oba týmy si víceméně plácly již v průběhu jara, tehdy ovšem Nateovi v jednáních bránila smlouva s UFC, ze které se nyní už vybojoval.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!