Ben má ohromné štěstí, že to sudí zastavil, přiznává Jake Paul

Ben má ohromné štěstí, že to sudí zastavil, přiznává Jake Paul

I když šlo jen o pouhý druh zábavy, tak prý rozhodčí Benu Askrenovi zachránil značnou část mozkových buněk.

Vše podstatné se odehrálo ještě v prvním kole. Bývalý MMA šampion ztuhl jako kámen, nechal si na tvář dát pár bomb, přičemž při jedné takové to už neustál a ke konci druhé minuty se skácel k zemi.

Sudí sice ještě chtěl nechat duel zprvu pokračovat, jenže poté situaci přehodnotil. Jakmile viděl, co se Askren sotva držel na nohou, tak bitvu odmával. A „Funky“ mohl už jenom proti verdiktu protestovat…

„Samozřejmě, že proti tomuto rozhodnutí bude teď Ben protestovat. Všichni zápasníci se jen vymlouvají, když prohrají, ale už si neuvědomují, jaké štěstí to pro ně je (že tu ti rozhodčí jsou),“ ujal se slova Jake.

„Kdyby to rozhodčí neukončil, vyslal bych na toho zm*da další dělovku, která by ho tentokrát už dozajista poslala do bezvědomí. Rozhodčí ho ale zachránil,“ poukazoval na správný verdikt sudího.

„Takže Ben má nakonec štěstí, že to dopadlo, jak to dopadlo. Kdyby to rozhodčí ukončil o něco déle, mohlo z toho pro Bena být další ostudné meme, jelikož tam na něj číhal další drtivý úder,“ dodával Jake.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue