top fight logo export web
gabor boraros box oktagon

Boráros odhalil své úmysly pro boxerský souboj s hercem Štáfkem. Očekávejte divokou jízdu

Gábor Boráros hodlá do svého boxerského debutu vypustit svou pověstnou Bestii.

Zatím není jisté, na kdy si organizace OKTAGON MMA tento turnaj naplánuje, jelikož se to bude řídit hlavně zdravím Terminátora Karlose Vémoly, kterého nyní čeká série několika náročných operací, ale už teď je jisté, že celá karta bude složena z hvězdných jmen. Jedno takové náleží i pověstné slovenské Bestii, která údajně nad podobně záživnou anabází už dříve uvažovala. Nyní se ale objevila skutečná šance.

„Oslovili mě sice promotéři OKTAGONu Ondra (Novotný) a Pavol (Neruda), ale já sám jsem nad tím přemýšlel už dříve . Na tréninku i přes přípravu máme spoustu sparingů čistě v boxu, jen jsem ještě nikdy v životě neměl boxerský zápas. Těším se jako děcko!“ uvedl nadšený Boráros v interview pro Svet MMA.

A co že od jeho debutu mezi šestnácti provazy můžeme očekávat? „V první řadě očekávejte, že budu velmi tvrdě a divoce bojovat, a ve druhé řadě chci, aby to vypadalo jako skutečný boxerský zápas. Zároveň si chci dojít pro výhru, ale také nechci, aby to vypadalo jako nějaká hospodská bitka,“ prozradila slovenská hvězda, jíž jde kromě o show také o atraktivitu samotného souboje.

Dle původních spekulací to vypadá, že bychom se turnaje OKTAGON Underground, jehož hlavní náplní bude boxerský zápas mezi Karlosem Vémolou a raperem Marpem, měli dočkat někdy zkraje nového roku.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.