Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
gabor boraros box oktagon
Foto: Instagram/Gábor Boráros

Boráros odhalil své úmysly pro boxerský souboj s hercem Štáfkem. Očekávejte divokou jízdu

Gábor Boráros hodlá do svého boxerského debutu vypustit svou pověstnou Bestii.

Zatím není jisté, na kdy si organizace OKTAGON MMA tento turnaj naplánuje, jelikož se to bude řídit hlavně zdravím Terminátora Karlose Vémoly, kterého nyní čeká série několika náročných operací, ale už teď je jisté, že celá karta bude složena z hvězdných jmen. Jedno takové náleží i pověstné slovenské Bestii, která údajně nad podobně záživnou anabází už dříve uvažovala. Nyní se ale objevila skutečná šance.

„Oslovili mě sice promotéři OKTAGONu Ondra (Novotný) a Pavol (Neruda), ale já sám jsem nad tím přemýšlel už dříve . Na tréninku i přes přípravu máme spoustu sparingů čistě v boxu, jen jsem ještě nikdy v životě neměl boxerský zápas. Těším se jako děcko!“ uvedl nadšený Boráros v interview pro Svet MMA.

A co že od jeho debutu mezi šestnácti provazy můžeme očekávat? „V první řadě očekávejte, že budu velmi tvrdě a divoce bojovat, a ve druhé řadě chci, aby to vypadalo jako skutečný boxerský zápas. Zároveň si chci dojít pro výhru, ale také nechci, aby to vypadalo jako nějaká hospodská bitka,“ prozradila slovenská hvězda, jíž jde kromě o show také o atraktivitu samotného souboje.

Dle původních spekulací to vypadá, že bychom se turnaje OKTAGON Underground, jehož hlavní náplní bude boxerský zápas mezi Karlosem Vémolou a raperem Marpem, měli dočkat někdy zkraje nového roku.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin