Top-Fight.cz - bojové sporty

Box: Tyson Fury vs. Tom Schwarz, live stream a výsledky

Další den a další velký boj. Tentokrát se o něj postarají publikem oblíbené těžké váhy, v jejichž hlavní roli se představí britský hromotluk Tyson Fury, který se utká s německým neporaženým ranařem Tomem Schwarzem.

Duel, jenž bohužel nevysílá žádná z domácích TV stanic, se koná v Las Vegas. Dá se tedy předpokládat, že se oba hlavní aktéři postaví na plac v našich ranních hodinách, a to mezi čtvrtou až pátou.

Tyson Fury naposledy remizoval s Deontayem Wilderem. Kromě tohoto střípku, jenž dodnes zůstává velice kontroverzním, vyhrál všech svých zbývajících 27 duelů. Tom Schwarz má oproti svému soupeři jen o tři výhry méně (24-0-0), zato však ve svých posledních bitvách dokázal porazit takové borce, co předtím vůbec neprohráli. Jak už nám ukázal Anthony Joshua, rozhodně není radno něco podcenit, ačkoliv je Fury jasným favoritem bookmakerů.

Live stream

Pokud byste se rádi připojili do online vysílání, následujte některý z přiložených odkazů.

Stream 1, Stream 2

Vážení

Výsledek

Tyson Fury vs. Tom Schwarz
Vítěz: Fury
(Technické KO – Kolo 2)

Kompletní rozpis výsledků bude k nalezení zde.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin