top fight logo export web
48ba78f8d0bccd2868131356f35ae475abdc11e7

Box: Tyson Fury vs. Tom Schwarz, live stream a výsledky

Další den a další velký boj. Tentokrát se o něj postarají publikem oblíbené těžké váhy, v jejichž hlavní roli se představí britský hromotluk Tyson Fury, který se utká s německým neporaženým ranařem Tomem Schwarzem.

Duel, jenž bohužel nevysílá žádná z domácích TV stanic, se koná v Las Vegas. Dá se tedy předpokládat, že se oba hlavní aktéři postaví na plac v našich ranních hodinách, a to mezi čtvrtou až pátou.

Tyson Fury naposledy remizoval s Deontayem Wilderem. Kromě tohoto střípku, jenž dodnes zůstává velice kontroverzním, vyhrál všech svých zbývajících 27 duelů. Tom Schwarz má oproti svému soupeři jen o tři výhry méně (24-0-0), zato však ve svých posledních bitvách dokázal porazit takové borce, co předtím vůbec neprohráli. Jak už nám ukázal Anthony Joshua, rozhodně není radno něco podcenit, ačkoliv je Fury jasným favoritem bookmakerů.

Live stream

Pokud byste se rádi připojili do online vysílání, následujte některý z přiložených odkazů.

Stream 1, Stream 2

Vážení

Výsledek

Tyson Fury vs. Tom Schwarz
Vítěz: Fury
(Technické KO – Kolo 2)

Kompletní rozpis výsledků bude k nalezení zde.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!