Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Emanuel Odiase trenink
Emanuel Odiase trenink

Boxer, který se spároval jak s Wilderem, tak i Joshuou, odhalil, jaké jsou mezi nimi rozdíly

Německý mladík Emanuel Odiase měl tu čest, že sloužil jak v přípravném kempu Deontaye Wilderra, tak i Anthonyho Joshuy. Kterou z těžkých vah si více chválí a proč?

Podíváme-li se několik let zpět, byl těžkotonážní duel mezi Wilderem a Joshuou tím největším, jakého jsme se ve světě boxu mohli dočkat. Oba borci spolu vedli jednání, oba mluvili o sjednocujícím souboji, ale nikdy se žádného nedočkali. Fanoušci však byli dobré dva roky napnutí jako struny.

Postupem času Bronzový Bombardér o své trůní křeslo přišel na úkor Tysona Furyho, a i když ho spousta lidí nyní už jen kvůli jeho výmluvám nebere vážně, stále se jedná o prvotřídního knokautéra. To mimo jiné potvrdil sám Odiase.

„Hlavní věc, která asi neunikla jenom mně, je ta, že Joshua je mnohem více technicky obdarovaným borcem. Co se ale týká rychlosti, zde musím říct, že Deontay je ten zcela vůbec nejrychlejší sparingpartner, se kterým jsem se v celé své kariéře setkal,“ odhalil jedenadvacetiletý Němec.

„Kromě rychlosti musím Wilderovi pochválit i výbušnost. Ať už jsem se spároval s kýmkoliv, nikdo nedal klasické jedničky a dvojky rychleji a výbušněji jak on,“ řekl Odiase pro deník The Sun.

„Jednou mě Wilder opravdu slušně trefil, a to si o sobě myslím, že jsem dost agilní. Neustále se pohybuji jako takový Muhammad Ali, a i když jsem tu pravačku, která na mě letěla, viděl, nedokázal jsem se jí vyhnout,“ odhalil.

„Kdo má ale tvrdší ránu, to nedokážu říct. Wilder má tu výbušnost a rychlost, Joshua je zase chytřejší a ty údery umí lépe sázet. Navíc má ve svém arzenálu mnohem, mnohem více zbraní. Oba mají KO sílu, ale kdo ji má větší, to skutečně nevím,“ dodal Odiase.

Shodou okolností o něčem takovém mluvil dříve i Fury. Ten řekl, že Bronzový Bombardér není nejsilnější boxer, kterému kdy čelil, ale dozajista nejrychlejší. „Nejen jeho pravá ruka, ale i ty jaby, které vysílá, jsou kolikrát špatně vidět,“ poznamenával.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin