top fight logo export web
A2209E1F 3242 44E1 AB46 2E358B1E696C

Bývalý UFC šampion hlásí návrat z důchodu, lákají ho zápasy s YouTubery

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC Rashad Evans si plánuje oprášit dovednosti a vrátit se zpátky na scénu.

Rukavice, které si však tento jedenačtyřicetiletý veterán navleče, již údajně nebudou pro MMA, nýbrž pro box. Jak potvrdil jeho manažer Ali Abdelaziz, Evans se nechal unést trendem poslední doby, v níž se do ringu vrhají YouTubeři, a on by rád vyzval nejlépe jednoho z nich.

„Ali Abdelaziz potvrdil, že se Rashad Evans vrací z důchodu. Není se čemu divit, že návrat vyhlíží právě v této chvíli, mezi cílené soupeře totiž patří Logan Paul či Roy Jones,“ napsal novinář Ariel Helwani na svém Twitteru.

Shodou okolností je zejména Logan Paul internetová celebrita, která podle mnohých zesměšňuje box jako takový. I tak ale trhá rekordy v počtu prodaných PPV a budí zájem jiných renomovaných hvězd, které si za celou svou profesionální kariéru nikdy nevydělaly tolik co on za jeden exhibiční zápas.

Starší z bratrů Paulů se zatím nevyjádřil k tomu, kdo bude jeho příštím soupeřem, ale podle všeho si sestavil svůj vlastní „úderný list“, na němž nechybí ani taková legenda, jakou je Mike Tyson. Ten se na tento seznam dostal prý díky tomu, že si odvážil tipnout, že Mayweather Loganovi zmaluje zadek. Zmíněný duel však došel až do bodové remízy, jejíž PPV přenos si zakoupilo přes 1 milionů diváků. Tedy dvakrát tolik co turnaj UFC 263 (Adesanya vs. Vettori).

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.